Autentycznie wybitna nowość – Oranżada Hellena Zero Cukru!


Oranżada wyspa kobiet

Już jest dostępny autentycznie najlepszy napojowy debiut roku 2021. Na sklepowych półkach pojawiła się wybitna Oranżada Hellena Zero Cukru w trzech pojemnościach do wyboru.

Oranżada Hellena znów pozytywnie zaskakuje. Tym razem do jej oferty dołączyła Oranżada Hellena Zero Cukru. Wybitna nowość dzięki doskonale dopracowanej recepturze, zachowuje oryginalny landrynkowy smak charakterystyczny dla tej marki. Nowy wariant napoju, gwarantuje niepowtarzalny smak, a także radość i niezapomniane chwile w towarzystwie… musujących bąbelków.

Najnowsza propozycja Oranżady Hellena nie zawiera cukru. Jej wartość kaloryczna wynosi zaledwie 1 kcal na 100 ml. Nowość stanowi ukłon marki w kierunku diabetyków i osób dbających o linię, którzy bez wyrzutów sumienia mogą sięgać po swój ulubiony napój. Charakter i funkcje produktu podkreśla czarny pasek z białym napisem „zero cukru” dodany do rozpoznawalnego designu etykiet Oranżady Hellena.

Oranżada Hellena Zero Cukru jest oferowana w rodzinnych butelkach o pojemności 0,85 l i 1,25 l, a także w wariancie impulsowym 0,4 l.

Producent: Colian Sp. z o.o.
Marka: Oranżada Hellena
Produkt: Oranżada Hellena Zero Cukru
Pojemność i cena: 0,4 l (cena ok. 2,49 – 2,69 zł), 0,85 l (cena ok. 3,14 – 3,49 zł), 1,25 l (cena ok. 3,99 – 4,39 zł)

[metaslider id="18671"]
Poprzedni ŚWIĘTUJ Z NAMI 15. URODZINY TRUE MATCH! 15 LAT PIONIERSKIEGO PODEJŚCIA DO MAKIJAŻU, PROMOWANIA RÓŻNORODNOŚCI, BUDOWANIA PEWNOŚCI SIEBIE I DBANIA O PIĘKNO SKÓRY.
Następny Oddaj niepotrzebne ubrania i pomóż ratować dzikie rzeki