fbpx
niedziela, 21 lipca 2024

Dbanie o piękny i zdrowy wygląd wkroczyło w zupełnie nowy etap. Dzięki nowoczesnym technologiom każda kobieta może codzienny, domowy rytuał pielęgnacyjny zmienić w kompleksowy zabieg widocznie poprawiający kondycję skóry twarzy. Wielofunkcyjne soniczne szczoteczki InnoGIO spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagającej cery.

Siła działania tych przełomowych urządzeń tkwi w generowanych przez nie specjalnych drganiach, które uruchamiają silikonowe wypustki. W zależności od wyboru szczoteczki – urządzenie może pełnić wiele różnych funkcji. Ich dodatkowym atutem jest również możliwość wyboru trybu pracy – na zimno lub ciepło, a także wykonanie terapii światłem LED. Wszystkie działają bezprzewodowo, podnosząc komfort każdego zabiegu. Zostały wykonane z żelu silikonowego wysokiej klasy, który nie uczula, jest higieniczny i niezwykle miękki.

GIOperfect Fresh

Wielofunkcyjna szczoteczka z aktywnym wkładem węgla bambusowego zapewnia głębokie oczyszczenie – usuwa zrogowaciały naskórek oraz wyrównuje koloryt skóry, dzięki czemu cera staje się czysta, promienna i zregenerowana.

GIOperfect Fresh sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna, a pory zauważalnie zmniejszone. Urządzenie zwiększa również skuteczność aplikowanych produktów pielęgnacyjnych. Szczoteczką schłodzoną w lodówce można wykonywać koliste ruchy masujące wokół oczu, które pobudzą krążenie krwi, usuną obrzęki i oznaki zmęczenia. GIOperfect nadaje się także do stosowania z użyciem olejków eterycznych lub innych produktów pielęgnacyjnych, które wzmocnią pozytywny efekt zabiegu.

GIOperfect Shine

Szczoteczka działa zarówno w trybie na zimno, jak i ciepło. Mikrodrgania silikonowych wypustek pobudzają krążenie krwi, sprawiają, że skóra staje się gładka, bez widocznych porów, bardziej elastyczna i z równomiernym kolorytem. Wystarczy dłużej przycisnąć przycisk, by zafundować swojej twarzy kojącą terapię rozgrzewającą. To idealna forma masażu po długim, męczącym dniu.

Szczoteczka GIOperfect Shine może być także stosowana w okolicach najdelikatniejszych partii twarzy – wokół brwi, oczu i ust. Zmniejsza obrzęki i opuchnięcia, wygładza zmarszczki, sprawia, że od samego rana twarz emanuje zdrowym blaskiem.

GIOperfect Clean

Wielofunkcyjne urządzenie wykorzystujące inteligentną technologię do trójetapowej pielęgnacji twarzy. Szczoteczka w opcji schłodzonej kompleksowo oczyszcza i pilinguje skórę. Usuwając zrogowaciały naskórek, przygotowuje cerę do dalszej regeneracji.

Przy przełączeniu urządzenia na kolejny tryb – mamy możliwość wykonania kojącego, rozgrzewającego masażu z wykorzystaniem multispektralnego światła LED. Migocze ono naprzemiennie ze światłem niebieskim, przynosząc skórze ukojenie i odprężenie, sprawiając, że staje się ona bardziej promienna i wyraźnie odmłodzona.

GIOperfect Clean umożliwia także wykonanie masażu z użyciem maseczki czy serum. Aplikację produktu do głębszych warstw skóry ułatwia delikatne ciepło, które przynosi natychmiastowy efekt pielęgnujący.

Szczegółowe informacje na temat produktów InnoGIO dostępne są na stronie innogio.pl.

Poprzedni

Kampania Xmas Renee Girls

Następny

Prezent na Mikołajki Last Minute!

Zobacz również to: