Przełom w pielęgnacji twarzy! Soniczne szczoteczki do masażu, oczyszczania oraz wygładzania skóry


Szczoteczki soniczne do masażu Wyspa Kobiet

Dbanie o piękny i zdrowy wygląd wkroczyło w zupełnie nowy etap. Dzięki nowoczesnym technologiom każda kobieta może codzienny, domowy rytuał pielęgnacyjny zmienić w kompleksowy zabieg widocznie poprawiający kondycję skóry twarzy. Wielofunkcyjne soniczne szczoteczki InnoGIO spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagającej cery.

Siła działania tych przełomowych urządzeń tkwi w generowanych przez nie specjalnych drganiach, które uruchamiają silikonowe wypustki. W zależności od wyboru szczoteczki – urządzenie może pełnić wiele różnych funkcji. Ich dodatkowym atutem jest również możliwość wyboru trybu pracy – na zimno lub ciepło, a także wykonanie terapii światłem LED. Wszystkie działają bezprzewodowo, podnosząc komfort każdego zabiegu. Zostały wykonane z żelu silikonowego wysokiej klasy, który nie uczula, jest higieniczny i niezwykle miękki.

GIOperfect Fresh

Wielofunkcyjna szczoteczka z aktywnym wkładem węgla bambusowego zapewnia głębokie oczyszczenie – usuwa zrogowaciały naskórek oraz wyrównuje koloryt skóry, dzięki czemu cera staje się czysta, promienna i zregenerowana.

GIOperfect Fresh sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna, a pory zauważalnie zmniejszone. Urządzenie zwiększa również skuteczność aplikowanych produktów pielęgnacyjnych. Szczoteczką schłodzoną w lodówce można wykonywać koliste ruchy masujące wokół oczu, które pobudzą krążenie krwi, usuną obrzęki i oznaki zmęczenia. GIOperfect nadaje się także do stosowania z użyciem olejków eterycznych lub innych produktów pielęgnacyjnych, które wzmocnią pozytywny efekt zabiegu.

GIOperfect Shine

Szczoteczka działa zarówno w trybie na zimno, jak i ciepło. Mikrodrgania silikonowych wypustek pobudzają krążenie krwi, sprawiają, że skóra staje się gładka, bez widocznych porów, bardziej elastyczna i z równomiernym kolorytem. Wystarczy dłużej przycisnąć przycisk, by zafundować swojej twarzy kojącą terapię rozgrzewającą. To idealna forma masażu po długim, męczącym dniu.

Szczoteczka GIOperfect Shine może być także stosowana w okolicach najdelikatniejszych partii twarzy – wokół brwi, oczu i ust. Zmniejsza obrzęki i opuchnięcia, wygładza zmarszczki, sprawia, że od samego rana twarz emanuje zdrowym blaskiem.

GIOperfect Clean

Wielofunkcyjne urządzenie wykorzystujące inteligentną technologię do trójetapowej pielęgnacji twarzy. Szczoteczka w opcji schłodzonej kompleksowo oczyszcza i pilinguje skórę. Usuwając zrogowaciały naskórek, przygotowuje cerę do dalszej regeneracji.

Przy przełączeniu urządzenia na kolejny tryb – mamy możliwość wykonania kojącego, rozgrzewającego masażu z wykorzystaniem multispektralnego światła LED. Migocze ono naprzemiennie ze światłem niebieskim, przynosząc skórze ukojenie i odprężenie, sprawiając, że staje się ona bardziej promienna i wyraźnie odmłodzona.

GIOperfect Clean umożliwia także wykonanie masażu z użyciem maseczki czy serum. Aplikację produktu do głębszych warstw skóry ułatwia delikatne ciepło, które przynosi natychmiastowy efekt pielęgnujący.

Szczegółowe informacje na temat produktów InnoGIO dostępne są na stronie innogio.pl.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Kampania Xmas Renee Girls
Następny Prezent na Mikołajki Last Minute!