fbpx
niedziela, 21 lipca 2024

Daj się zainspirować na święta to tekst utworu najnowszej kampanii Renee Xmas Renee Girls. Utrzymana jest ona w świątecznym, ale minimalistycznym klimacie vintage. W sesji zdjęciowej oraz teledysku wystąpiły ambasadorki marki Renee: SuperStyler, Styloly, Olivka blog, Magda Swat oraz Life Catchers. W kadrze widzimy pięć pięknych Renee Girls, które tańczą, uśmiechają się, jest kolorowo i energetycznie.

Specjalnie na potrzeby świątecznego teledysku został skomponowany tekst oraz melodia. Całość utrzymana jest w jazzowym klimacie. Za wokal odpowiada SuperStyler, która w tej piosence odnalazła się doskonale. Renee postawiło również na trend Lip Sing – bo muzyka to zabawa, przy której każdy się odnajdzie! Kampania pokazuje przyjaźń, a na zdjęciach nie brakuje uśmiechu i spontaniczności.

Renee podeszło do tegorocznej sesji Renee Xmas Renee Girls lekko, by zapomnieć o troskach i by skupić się na tym, co ważne i by poczuć się wyjątkowo w te święta. Każda z Kobiet jest Inna i to jest piękne! Tak jak jej stylizacje, które wybiera.

Głównym i stałym claimem marki Renee jest Taka właśnie jestem. Jest to myśl, by nie bać się być sobą, bo taką jaką się jest- jest się najpiękniejszą. Naturalna wersja samej siebie, spontaniczność i beztroskie poczucie wolności. Bo moda to zabawa, dzięki której wyrażamy swój styl i swoją osobowość. Kobieta ubrana w uśmiech, spojrzenie pełne radości w zestawieniu z eleganckim lookiem to kobieta Renee na święta! To jak, dasz się zainspirować na święta?

W świątecznej kolekcji ubrań, butów i dodatków każda Kobieta znajdzie coś dla siebie. Kolejne to przede wszystkim stylizacje bardzo eleganckie i z połyskiem! Sylwester w tym roku powinien być pod hasłem „Bling bling”. Stylizacje Renee Girls to przede wszystkim sukienki, spódnice midi i mini, botki, kozaki i eleganckie, klasyczne kroje.

LINK DO TELEDYSKU:

Poprzedni

GREEN for skin w gronie światowych COSMO TRENDS!

Następny

Przełom w pielęgnacji twarzy! Soniczne szczoteczki do masażu, oczyszczania oraz wygładzania skóry

Zobacz również to: