fbpx
sobota, 20 lipca 2024

WYGLĄDAJ ZAWSZE STYLOWO Z PRODUKTAMI OD BABYLISS®

Proste włosy to ikona stylu z lat 60 XX w. Były też trendy w latach 2014-2015, ale ze względu na swoją prostotę i elegancję ta fryzura jest nadal popularna. Dzięki prostowaniu włosy są gładkie, lśniące i dobrze się układają. Zwłaszcza jeżeli użyjemy odpowiednich produktów.

Taka fryzura jest wybierana przez wiele kobiet na całym świecie, także gwiazdy i modelki. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że jest prosta do ułożenia i zajmuje mało czasu. Po drugie jest niezwykle wygodna. Po trzecie łagodzi rysy twarzy czy wyszczupla ją. Proste włosy do ramion to proste ścięcie, które może sięgać trochę dalej niż za ramiona. Głównymi elementami są miejsce przedziałka i grzywka. To właśnie za ich pomocą dopasujesz fryzurę do swojej twarzy i nadasz ostateczny charakter stylizacji.

O przedziałku na środku powinnaś myśleć jeżeli masz owalną twarz. Włosy po obu stronach zakryją Twoje rysy i szeroką żuchwę. W przypadku twarzy okrągłej powinnaś sprawić, aby optycznie była bardziej pociągła i zrobić przedziałek po jednej ze stron. Możesz także zrobić grzywkę, ale także powinna być na bok. Jeżeli jednak masz pociągłą twarz wybierz grzywkę rozdzielającą się przez środek czoła.

Na prostą fryzurę powinnaś się także zdecydować jeżeli masz cienkie włosy, ponieważ dzięki temu końcówki wyglądają, że jest ich więcej i, że są zdrowsze. Proste włosy wymagają tylko kilku minut na ułożenie. Należy tylko o nie odpowiednio dbać i używać odpowiednich produktów.

Proste włosy w prosty sposób, dzięki odpowiedniej prostownicy

Firma Babyliss ma bogatą ofertę prostownic, które można dopasować do swoich włosów. Jedną z nich jest Pearl Shimmer 235. Jest wyjątkowo skuteczna, dzięki szybkiemu nagrzewaniu się do 235°C. Płytki tego urządzenia są pokryte powłoką kwarcowo-ceramiczną, co ułatwia przesuwanie włosów oraz, co najważniejsze, zapewnia gładkie wykończenie. Prostownica ma 3 ustawienia temperatury, a także automatyczny wyłącznik i wskaźnik gotowości nagrzania, rozwiązując główne problemy używania tego typu urządzeń.

Inną propozycją jest BaByliss Straight & Curl Brilliance. Również nagrzewa się do 235°C, ale posiada aż 5 ustawień temperatury, dając jeszcze większe możliwości dopasowania do stanu i rodzaju włosów. Posiada bardzo długie, 28-milimetrowe, mocno polerowane tytanowane płyty, dzięki którym wygładzisz swoje włosy już za jednym pociągnięciem.
Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowany system grzania Advanced Ceramics™, który utrzymuje stałą, wysoką temperaturę na całej powierzchni płytki. Natomiast technologia jonowa kontroluje elektryzowanie się włosów i zwiększa ich połysk. Co więcej, ta prostownica pozwoli Ci stworzyć nie tylko idealnie gładką fryzurę, ale także, jeżeli zmienisz zdanie, piękne, trwałe loki.

Proste włosy

Wybierz jedną z prostownic BaByliss i bądź zawsze trendy!

www.babyliss-totallook.pl

 

Poprzedni

Kobiecość o wielu twarzach – nowa kolekcja ubrań od GATTY

Następny

Balerina - by Twoje stopy były zawsze zadbane

Zobacz również to: