fbpx
czwartek, 18 lipca 2024

Koloryzacje, suszenie i prostowanie… Nie dajemy naszym włosom odpocząć. Czasami używamy odżywki do włosów, ale oczywiście nie dbamy o regularność tej czynności, przez co efekt nie jest zadowalający. Jak tchnąć we włosy nowe życie?

Oczywiście istnieje szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które wzmacniają i regenerują włosy. Jednak czy naprawdę musimy porywać się na drogie zabiegi w salonach fryzjerskich? Niekoniecznie! Marką, która oferuje produkty profesjonalne do użytku domowego jest Il Salone Milano.

Pielęgnacja na co dzień – jaki szampon wybrać?

Posiadaczki włosów zniszczonych powinny zadbać o ich codzienną pielęgnację, która pomoże je wzmocnić i odżywić. W szamponach i maskach do włosów suchych i zniszczonych zniszczonych włosów marki Il Salone Milano znajdują się proteiny mleka, i ekstrakt z bambusa, które delikatnie odżywiają i oczyszczają włosy. W efekcie są one świetliste i odżywione.

CENA: 49,99 zł / 1000 ml, 29,99 zł/500 ml

Maska ratunkiem dla suchych włosów!

By efekt odżywienia był wzmocniony, należy dwa-trzy razy w tygodniu sięgnąć po maskę do włosów. Ta z Il Salone Milano, dedykowana włosom suchym i zniszczonym jest bogata w proteiny mleka, proteiny pszenicy oraz ceramidy, które w widoczny sposób poprawiają stan włosów. Włosy są zregenerowane, miękkie i aksamitne.

CENA: 49,99 zł / 500 ml, 29,99 zł/250 ml 29,99

Kosmetyki dostępne są w drogeriach (Rossmann, Hebe, Superpharm) oraz wybranych hipermarketach Carrefour.

 

Poprzedni

CURAPROX AWANGARDE Limitowana edycja CS 5460 ultra soft

Następny

Atrakcyjna kobieta, atrakcyjny mężczyzna – oto cechy, które przyciągają lub zniechęcają płeć przeciwną

Zobacz również to: