fbpx
sobota, 25 maja 2024

Kiedy śpimy, odpoczywa umysł, ale większość komórek naszego ciała intensywnie pracuje nad zregenerowaniem sił. Z punktu widzenia urody najbardziej interesuje nas zwykle skóra – nocą odpręża się i dobrze absorbuje składniki odżywcze z kosmetyków. Zwłaszcza jeżeli dostarczymy je w doskonale przyswajalnej formie, na przykład monojonowej. Warto sięgnąć po Nawilżająco-regenerujący krem na noc polskiej innowacyjno-wdrożeniowej marki Invex Remedies z linii Organic Silica. W serii znajdziemy również krem na dzień.

Bogaty w składniki aktywne krem na noc o silnych właściwościach odżywczych i regenerujących. Monojonowy krzem organiczny uczestniczy w biosyntezie kolagenu i elastyny, ma również właściwości regenerujące i łagodzące. Zawarty w kremie kwas hialuronowy oraz olej arganowy nawilżają, wzmacniają i wygładzają naskórek. Obecność witaminy E zapewnia skórze odżywienie oraz ochronę przed wolnymi rodnikami. Witamina B5 działa łagodząco i aktywuje podziały komórkowe naskórka, zapewnia skórze jędrność i elastyczność.

Krzem organiczny i bor są podstawowymi składnikami aktywnymi linii Organic Silica o właściwościach regeneracyjnych, łagodzących i nawilżających. Minerały te odgrywają niezwykle ważną rolę w procesach odbudowy kolagenu i produkcji elastyny. Krzem jest budulcem tkanek miękkich, błon śluzowych. Odpowiada za elastyczność i młodość komórek. Substancje aktywne zawarte w linii Organic Silica wspomagają wiązanie wody w naskórku i usuwanie substancji toksycznych z komórek, stymulując ich odnowę.

Dla kogo?

Skóra normalna i mieszana, odwodniona, szorstka i matowa, sucha, wymagająca silnego nawilżenia.

Sposób użycia:

Krem stosujemy codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Nie stosujemy u dzieci poniżej 3. roku życia. Produkt testowany dermatologicznie. Jego skuteczność została potwierdzona testami in vivo.

Główne składniki aktywne:

Monojony krzemu organicznego, kwas hialuronowy, masło kakaowe, witaminy E i B5.

Monojony krzemu organicznego stymulują syntezę kolagenu, co jest wykorzystywane przez medycynę w rehabilitacji, aby skrócić czas rekonwalescencji pourazowej. Krzem wspomaga gojenie się zmian chorobowych. Zapewnia skórze elastyczność, zapobiega jej wiotczeniu i innym objawom starzenia oraz powstawaniu cellulitu.

Kwas hialuronowy ma zdolność wiązania i zatrzymywania wody w skórze. Wygładza zmarszczki, poprawia jej elastyczność.

Masło kakaowe nawilża, natłuszcza skórę i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi.

Zaawansowana technologia monojonowa opracowana w laboratoriach Invex Remedies polega na rozbijaniu struktur minerałów takich jak złoto, srebro, krzem do pojedynczych jonów (monojonów). Pozyskiwane tak cząstki minerałów są ponad dziesięciokrotnie mniejsze niż dotychczas stosowane w farmakologii i kosmetologii nanocząsteczki.

Dla najwyższej skuteczności w przenikaniu substancji aktywnej do wnętrza komórki wykorzystano dodatkowo (stosowane dotychczas wyłącznie w farmakologii) zjawisko par jonowych. Metoda ta wykorzystuje połączenie naładowanej cząstki z obdarzoną przeciwnym ładunkiem cząstką substancji aktywnej w celu tymczasowego zneutralizowania ładunku. Pary jonowe z łatwością przenikają przez lipidy warstwy rogowej i dysocjują w żywych warstwach naskórka.

Pierwiastki złota, srebra, krzemu i inne stosowane w preparatach Invex Remedies w formie monojonów są zabezpieczone przed tworzeniem się tzw. klastrów, czyli skupisk cząsteczek, które utrudniają przenikanie pierwiastków przez błony komórkowe i wywołanie zamierzonego efektu.

Opatentowana technologia monojonowa zapewnia niezwykle małym cząsteczkom najczystszych minerałów, znajdujących się w dermokosmetykach, przenikanie do najgłębszych warstw skóry, zapewniając jej odżywianie i odnowę na poziomie komórkowym. Technologia monojonowa dostarcza organizmowi substancji aktywnych w najlepiej przyswajalnej formie.

Pojemność: 30 ml (opakowanie z dozownikiem)

Cena – ok. 82 zł

www.invexremedies.pl

Szeroka gama kosmetyków z linii Organic Silica daje możliwość dopasowania optymalnej pielęgnacji do indywidualnych potrzeb. Opracowane linie kosmetyków przeznaczonych do codziennej pielęgnacji domowej można dostosować do potrzeb każdej skóry, biorąc pod uwagę jej wiek, typ lub problem. Składniki aktywne zawarte w starannie opracowanych recepturach wszystkich linii są kompatybilne i odznaczają się synergią, pozwalając na łączenie kosmetyków w sposób indywidualny. Produkty powstały na bazie ultra- i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, przy wykorzystaniu opatentowanej technologii monojonowej. Kosmetyki są przebadane dermatologicznie, a ich skuteczność została potwierdzona testami in vivo.

Poprzedni

Kłamca 3. Ochłap sztandaru

Następny

Nowość! Codziennie w dobrej formie!

Zobacz również to: