fbpx
wtorek, 21 maja 2024

Starannie skomponowana kolekcja urzekających czerwonych szminek o wysokiej zawartości pigmentów, które idealnie podkreślają każdą karnację i mogą być stosowane również na policzki.

Siedem odcieni zostało opracowanych w oparciu o nasz autorski algorytm inspirowany Złotym Podziałem, który leży u podstaw Clinique Shade Match Science™, z myślą o dopełnieniu karnacji i tzw. undertonu każdej kobiety. Dowiedliśmy, że czerwień idealna istnieje i ma się całkiem dobrze!

Jak działa:

  • Zapewnia 8-godzinną trwałość.
  • Oferuje niezmienny, autentyczny kolor.
  • Nie ściera się i nie odpada.
  • Zawiera działające na skórę odżywczo sterole granatu i skwalan
  • Wielofunkcyjna formuła może być stosowana nie tylko jako szminka do ust, lecz również jako róż do policzków.

Krycie/wykończenie

  • Krycie: pełne.
  • Wykończenie: wysoki połysk.

Dla kogo jest przeznaczona

Dla wszystkich rodzajów skóry.

Stosowanie

Stosuj bezpośrednio na oczyszczoną skórę ust. Można jej używać z konturówką do ust. Wielofunkcyjna formuła może być stosowana nie tylko jako szminka do ust, lecz również jako róż do policzków. Jeśli pragniesz użyć produktu w charakterze różu do policzków, wysuń delikatnie sztyft (nadmierne wysunięcie może prowadzić do jego złamania), nałóż nieco formuły na wierzch zdezynfekowanej dłoni i przeciągnij pędzelkiem Clinique Buff Brush, by następnie rozprowadzić produkt na policzkach.

Informacje o produkcie

Dostępny w siedmiu odcieniach: Red Hot, Red-Handed, Red-y to Party, Red-y or Not, Red Carpet, Red-y toWea i Roses are Red.

Technologia/składniki

  • Skwalan: Lekki, odżywczy składnik pozyskiwany z olejów.
  • Sterole granatu: Odżywczy składnik pozyskiwany z pestek superowocu – granatu.

Co się kryje za POP REDS

Uczcij powrót normalności olśniewającym uśmiechem ust pomalowanych czerwoną szminką, wygodną i stworzoną z myślą o wyróżnieniu Cię z tłumu. Efekt? Usta zyskują uczucie komfortu i kolor utrzymujący się na skórze do 8 godzin. Nieścierająca się formuła zapewnia pełne krycie otulając usta pięknym kolorem.

Filozofia czystej skóry według Clinique
Optymalne efekty bez podrażnienia. Nie zawiera parabenów. Nie zawiera ftalanów. Nie zawiera zapachu. Naturalność i szczęście dla skóry.
Przetestowane alergologicznie. W 100% bezzapachowe.

 

Poprzedni

#EKOkrokifloslek – dla dobra środowiska i naszego zdrowia

Następny

Nowość! Róż do policzków Cheek Pop™ Pearl Clinique

Zobacz również to: