fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Postaw na innowacyjne technologie i ekskluzywne rozwiązania, zaprojektowane specjalnie dla Ciebie i Twoich włosów.

Włosy, szczególnie w okresie zimowym wymagają wyjątkowej pielęgnacji. Mroźny klimat nie sprzyja ich kondycji, a ukrywanie fryzury pod czapką może przynieść masę nieporządanych efektów, takich jak elektryzowanie czy puszenie. Zadbaj o włosy, wykorzystując moc najnowszych technologii. Odkryj eksluzywną, białą kolekcję od BaByliss®, która czeka na Ciebie w sklepach Media Expert.

BaByliss® podąża za trendami i projektuje urządzenia, które są odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet względem stylizacji włosów. Marka, wykorzystując najnowsze technologie tworzy rozwiązania idealne w codziennej stylizacji. To właśnie dzięki tym innowacjom w domowym zaciszu osiągniesz spektakularny efekt, w postaci najmodniejszej fryzury, dbając równocześnie o piękny i zdrowy wygląd włosów. Limitowana edycja Exclusive, to nie tylko gwarancja idealnej fryzury, ale również sposób na wyrażanie siebie. Eksperymentuj ze stylizacjami i baw się modą bez obaw o kondycję swoich kosmyków. Bądź sobą z BaByliss®!

Curl Secret C1225E to nowa odsłona kultowej lokówki automatycznej, dzięki której z łatwością stworzysz piękne i błyszczące loki. Urządzenie wyręczy Cię w stylizacji i w kilka sekund stworzy imponującą fryzurę. Oddziel pasmo włosów i pozwól, aby lokówka wciągnęła je i owinęła wokół swoich okrągłych ceramicznych elementów grzejnych. Uwolniony po chwili kosmyk pojawi się w postaci pięknie skręconego loka. Dla maksymalnie naturalnego efektu stylizacji, urządzenie zmienia kierunek zwijania (prawo, lewo, naprzemiennie). Z kolei 3 ustawienia czasu oraz możliwość doboru temperatury (210°C i 230°C) to pełne bezpieczeństwo i komfort stylizacji. Funkcja jonizacji zapobiega elektryzowaniu się włosów, z kolei powłoka ceramiczna gwarantuje równe rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu pasma są piękne i błyszczące, a fryzura jest trwała.

Suszarka 6735E to idealne połaczenie najnowszej technologii i unikalnego designu. Urządzenie z mocnym silnikiem AC zapewnia możliwość wyboru 2 prędkości, 2 temperatur i wstępnego suszenia (wysoka prędkość i niska temperatura). Dodatkowo model wyposażony jest w strukturyzowany przedmuch suchy (niska prędkość i niska temperatura), a także zimny podmuch. Suszarka gwarantuje róznorodność stylizacji, dzięki 3 wymiennym nasadkom. Dysza 6 x 75 mm to sposób na najwyższą precyzję suszenia, dysza 6 x 90 jest idealna do stylizacji długich włosów, z kolei dyfuzor doskonale sprawdzi się przy kręconych włosach, nadając im spektakularną objętość. Dodatkowo funkcja jonizacji zapobiega elektryzowaniu się kosmyków i zapewnia im błyszczący wygląd.

Prostownica ST455E o szerokich, trwałych płytkach 28×120 mm jest wyposażona w innowacyjną technologię EP, rozwiązanie z użyciem czarnej, ceramicznej powłoki. Zapewnia ona brak tarcia dla efektu jeszcze gładszych włosów i lepsze rozprowadzanie ciepła na całej płytce, dzieki czemu fryzura jest doskonalsza i bardziej trwała. Z kolei nakładany grzebień jeszcze lepiej rozmieszcza pasma pomiędzy płytkami, ułatwiając rozczesywanie. Dodatkowo prostowncia jest odporna na produkty chemiczne do stylizacji włosów.

Loko-suszarka obrotowa AS545E z funkcją 4w1 pozwoli zaoszczędzić czas i zagwarantuje wygodę stylizacji. Jest to idealne połączenie szczotki, suszarki i lokówki w jednym urządzeniu. Ekskluzywna technologia Air Flow zapewnia 5-krotnie dłuższą żywotność produktu – nawet do 1000 godzin użytkowania. Specjalnie zaprojektowane otwory wentylacyjne zapewniają równomierną emisję gorącego powietrza bez tworzenia się hotspotów. Dla najwyższego komfortu użytkowania loko-suszarka umożliwia wybór 2 różnych temperatur i prędkości. Chłodny nawiew ułatwia idealne wykończenie fryzury, z kolei moc 650 W gwarantuje szybki i trwały efekt.

Model został wyposażony w 4 wymienne nasadki, umożliwiające różnorodność stylizacji.Ceramiczna szczotka obrotowa 50 mm z naturalnego włosia dzika zapewnia perfekcyjną objętość. Prostująca końcówka „Beliss” to przepis na łatwe prostowanie włosów i nadanie im objętości tuż u nasady. Koncentrator idealnie sprawdzi się w trakcie wstępnego suszenia włosów, z kolei grzebień 3D zagwarantuje efekt naturalnej stylizacji.

Poznaj i pokochaj limitowaną Linię Exclusive, która dostępna jest jedynie w sklepach Media Expert. BaByliss® zmienia się, aby stworzyć dla Ciebie nieograniczoną przestrzeń na bycie sobą, na własnych zasadach. Ty wyrażasz siebie, a BaByliss® pomaga Ci osiągnąć efekt, na którym najbardziej Ci zależy.

 

Poprzedni

NAJMODNIEJSZE FRYZURY NA SYLWESTRA

Następny

Makijaż do zadań specjalnych – perfekcyjna cera w każdych warunkach

Zobacz również to: