fbpx
niedziela, 19 maja 2024

Makijaż na lato ma być przede wszystkim świeży, lekki i naturalny. Cera muśnięta słońcem, rozświetlone powieki i wytuszowane rzęsy tyle wystarczy, aby uzyskać efekt summer looku. Jakich produktów użyć do wykonania idealnego makijażu na lato?

Krem BB to idealna alternatywa dla ciężkich podkładów. Ma podobne zastosowanie jak podkład do twarzy lub fluid, jednak jego poziom krycia jest bardziej subtelny i delikatny. Jeśli nie potrzebujesz intensywnego krycia, BB Krem od Vollaré Cosmetics będzie idealnym wyborem dla zdrowia Twojej skóry.

Cena: 20,99 zł/30 ml

Rozświetlacz sprawi, że Twoja skóra stanie się promienna i jedwabiście gładka. Rozświetlona skóra wygląda zdrowiej. Z pomocą tego produktu można również podkreślić i uwypuklić kości policzkowe lub łuk brwiowy, korzystać z niego jak z cienia do powiek, a nawet używać do rozświetlenia reszty ciała, np. obojczyków, okolic dekoltu lub ramion.

Cena: 16,99 zł/5g

Wodoodporna mascara to letni must-have. Uwodzicielskie spojrzenie spod długich, gęstych i maksymalnie pogrubionych rzęs „Pink is a woman” sprawi, że rzęsy wydłużą się, dając efekt istnego wachlarza.

Cena: 24,99 zł/12 ml

Poprzedni

Odstawienie od piersi - jak i kiedy zakończyć naturalne karmienie?

Następny

Stay free. Stay strong. Stay true.

Zobacz również to: