fbpx
piątek, 1 grudnia 2023

Kofeina kojarzy nam się z poranną kawą wprawiająca nas w błogi nastrój. Nie tylko przywraca nam chęć do działania, ale także poprawia nasz wygląd.

Kofeina znalazła bowiem szerokie zastosowanie w kosmetologii. Występuje m.in. szamponach, balsamach i kremach. Pobudza mikrokrążenie w skórze i przeciwdziała zwiotczeniu skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne i obkurczające naczynia krwionośne. Dzięki temu kosmetyki, które zawierają ją w swoim składzie działają antycellulitowo, przeciwstarzeniowo, wygładzają skórę, poprawiają kondycję włosów i stymulują ich wzrost.

Mając na uwadze szczególnie te ostatnie zalety Isana wprowadziła do swojej oferty nowe kosmetyki do pielęgnacji włosów, zawierające w swoim składzie właśnie kofeinę. Jednym z nich jest szampon z kofeiną, który aktywuje cebulki włosów. Dzięki temu wspomaga i przyspiesza wzrost włosów. Dodatkowo zawarty w szamponie pantenol pielęgnuje włosy. Składniki te sprawiają, że włosy stają się silne i zdrowe.

Innym produktem z nowej serii Isana Coffein jest tonik do włosów. Oprócz kofeiny zawiera także pantenol. Kosmetyk ten wzmacnia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu. Dodatkowo odżywia i pielęgnuje skórę głowy i włosy. Przeznaczony jest przede wszystkim do włosów cienkich i słabych.

Poprzedni

Daleko, coraz bliżej

Następny

WEWNĘTRZNA MEZOTERAPIA SKÓRY YOSKINE MESOTHERAPY

Zobacz również to: