fbpx
sobota, 13 lipca 2024

W tym roku skarby natury doceniamy szczególnie mocno. Podczas wakacji nad Bałtykiem podziwiać możemy fascynujące bursztyny. Od setek lat te naturalne antyoksydanty były wykorzystywane w medycynie alternatywnej, a dziś drogocenna esencja bursztynowa gości w… kosmetykach! Nowa linia Jantar SUN do ochrony przeciwsłonecznej od Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona zawiera wyjątkową esencję bursztynową o działaniu regeneracyjnym, naprawczym i ochronnym. Kosmetyki z serii Jantar SUN zawierają filtry organiczne i mineralne, a ich innowacyjne receptury są nie tylko wodoodporne, ale też piaskoodporne – skutecznie chronią przed nadmiernym przyklejaniem się piasku do ciała.

Zatopione w piasku muszelki, szum fal, skrzące się w zachodzącym słońcu drobinki bursztynu… morze ma niezwykły klimat, przynosi nam również najwspanialsze skarby natury. Okazuje się bowiem, że bursztyn znakomicie sprawdza się nie tylko w branży biżuteryjnej, ale również… w medycynie i pielęgnacji. W medycynie naturalnej jego wyjątkowe właściwości doceniane są od setek lat. Koi, łagodzi podrażnienia i stany zapalne, regeneruje skórę. To naturalny antyoksydant, który stymuluje procesy naprawcze w skórze i dodaje jej energii.

Czerpiąc z bogactwa tradycji zielarskiej, Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona oparło receptury produktów na cenionych od wieków surowcach roślinnych i innowacyjnych składnikach

aktywnych. Nową linię kosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej – Jantar SUN wyróżnia zawartość naturalnej esencji bursztynowej o działaniu naprawczym i regeneracyjnym. Dzięki temu preparaty nie tylko skutecznie chronią skórę przed negatywnym wpływem promieniowania UVA/UVB, lecz także dogłębnie nawilżają, łagodzą i pielęgnują rozgrzane promieniami słonecznymi ciało i twarz.

Kosmetyki z linii Jantar SUN działają kompleksowo i stymulują mechanizmy naprawcze w skórze– zarówno przed, jak i po opalaniu. Ich wielozadaniowe receptury są w 100% wegańskie i przyjazne również dla skóry wrażliwej. Preparaty chronią przed słońcem aż na czterech poziomach, ograniczając dotarcie do skóry promieni: UVA, UVB, VL, IR. Co więcej, są piaskoodporne – skutecznie zabezpieczają przed nadmiernym przyklejaniem się piasku do ciała.

To polskie kosmetyki dla całej rodziny! Zaufaj marce, która od dziesięcioleci stawia na naturalną pielęgnację i dba o skórę Polek i Polaków. Chroń siebie i bliskich, bo zdrowie jest najcenniejsze. 🌞

Jantar

Bursztynowy ochronny krem do twarzy SPF 50, 19,99 zł/ 50ml
Bursztynowy wodoodporny balsam do opalania SPF 15, 19,99 zł/ 200 ml
Bursztynowe wodoodporne mleczko do opalania SPORT SPF 50+, 25,99 zł/ 200 ml
Bursztynowa ochronna woda termalna do opalania SPF15, 23,99 zł/ 200 ml
Bursztynowa wodoodporna emulsja do opalania SPF 30 dla dzieci i dorosłych, 24,99 zł/ 200 ml
Bursztynowa wodoodporna emulsja do opalania dla dzieci SPF 50+, 26,99 zł/ 200 ml
Bursztynowe mleczko nawilżające po opalaniu dla dzieci i dorosłych, 16,99 zł/ 200 ml
Bursztynowa kojąca mgiełka po opalaniu, 14,99 zł/ 200 ml

 

Poprzedni

ELEGANCKA WYGODA, CZYLI CHUNKY SNEAKERS MARKI ECCO

Następny

Perfekcyjne buty ślubne

Zobacz również to: