fbpx
czwartek, 25 kwietnia 2024

Wakacje dobiegły końca. I niezależnie od tego, czy zajęcia właśnie się dla Was zaczynają, czy dawno już skończyliście szkołę, mamy nadzieję, że odrobiliście swoją pracę domową z… pielęgnacji 😉 Jeśli jeszcze nie, to ostatni dzwonek! Pamiętajcie, że teraz jest najlepszy czas na walkę z przebarwieniami i niedoskonałościami, a my chcemy być tą fajną nauczycielką, której rady pomogą wam osiągnąć piękną cerę.

Nie martwcie się, bo w FOREO przygotowaliśmy dla Was ściągę, która w prosty, graficzny sposób pomoże Wam zagłębić się w tajniki domowej pielęgnacji skóry i raz na zawsze rozwieje wszelkie wątpliwości związane ze szczoteczkami sonicznymi z gamy LUNA oraz zabiegami przy pomocy maseczek i UFO. Jesteście gotowi?

 

PS. Back to school

zamiast drukować, naszą ściągę możesz zapisać ją w formacie PDF- dzięki temu możesz mieć do niej dostęp zawsze wtedy, kiedy będzie Ci potrzebna, a środowisko naturalne będzie Ci wdzięczne.

FOREO to szwedzka marka rozwijająca się w dziedzinie hi-tech beauty, oferująca nowy standard rozwiązań w zakresie pielęgnacji oraz well-being. Lider technologicznych rozwiązań znany jest m.in. z wielokrotnie nagradzanych szczoteczek do oczyszczania twarzy z linii LUNA, zupełnie nowego sposobu aplikacji koreańskich masek dzięki urządzeniu UFO, aż po soniczne szczoteczki do zębów ISSA. FOREO Sweden ma odważne i niekonwencjonalne podejście – marka co roku wprowadza produkty o najwyższym, technologicznym standardzie, równocześnie zapewniając, że najlepsze rozwiązania nie są zarezerwowane jedynie dla wybranych. FOREO afirmuje pewność siebie – gdy czujesz się dobrze, wyglądasz równie dobrze – misja zakończona.

Poprzedni

Ruszyła flagowa perfumeria Sephora w nowej odsłonie

Następny

Spotkania z cyklu #premieraonline z Camillą Läckberg, Krzysztofem Zalewskim i Jakubem Małeckim

Zobacz również to: