fbpx
niedziela, 21 lipca 2024

Dla uczczenia działalności ruchu Pride ta kultowa marka denimowa wypuszcza właśnie mini kolekcję na lato 2020. Dochody netto ze sprzedaży tej linii ubrań zostaną przekazane na rzecz LGBT Foundation – organizacji charytatywnej promującej równość i jakość życia w społeczności LGBT+.

Kolekcję Wrangler Pride 2020 poznacie między innymi po kultowym motywie tęczy – jest to rozpoznawalny na całym świecie symbol dumy i miłości społeczności LGBTQ+. Wrangler wykorzystuje ten motyw na swoich ubraniach od lat 70. W tej limitowanej kolekcji dostępne są bawełniane koszulki, topy oraz bluzy z kapturem, w czerni i bieli, ozdobione kolorową tęczą na piersi. Każde z ubrań ma również budujący przekaz – na tle tęczy pojawiają się słowa „love”, „healing” i „harmony”, które symbolizują poszczególne kolory tęczy.

Akcesoria to nasz pomysł na wyróżnienie się z tłumu i podkreślenie swojej jedności z ruchem Pride. W kolekcji znajdziecie między innymi czapkę z daszkiem i torebkę typu nerka, którą można nosić w poprzek klatki piersiowej i w pasie. Każda z tych rzeczy została ozdobiona motywem tęczy.

Wrangler jest dumny ze swojej współpracy z LGBT Foundation. Jest to organizacja, która nieustannie od roku 1975 zmienia życie osób ze społeczności LGBTQ+ na lepsze. Przez ostatnich 50 lat organizacja dostarcza rzetelne informacje i wsparcie osobom LGBTQ+, jednocześnie promując równouprawnienie i budując zrozumienie oraz świadomość o istniejących w społeczeństwach mniejszościach seksualnych.

W związku z wybuchem pandemii koronawirusa tego lata europejskie obchody Pride zostały odwołane lub przełożone na późniejszy czas. Właśnie dlatego marka chce pokazać swoją jedność i solidarność z ruchem Pride w inny sposób. Przekazując dochody ze sprzedaży kolekcji Pride 2020, Wrangler ma zaszczyt wspierać organizację charytatywną oraz ruch społeczny, które promują równość, inkluzywność i życie w zgodzie z samym sobą.

 

Poprzedni

Laurosept Q73 – na stawy, kolana, biodra, kręgosłup i cały układ kostno-stawowy

Następny

Mowa roślin

Zobacz również to: