fbpx
sobota, 18 maja 2024

W swojej jesienno zimowej kampanii– włoska marka wybiera nowy alfabet i kody, którymi opisuje nasz nieodwracalnie odmieniony świat. United Colors of Benetton z nadzieją i pozytywną energią obserwuje odmieniony świat.

Kolekcja na sezon jesień zima 2020 została zaprojektowana przez kultowego designera Jean-Charles de Castelbajac. Charaktersytyczna dla Benettona fontanna kolorów przeplata się z denimem, szkocką kratą i motywami inspirowanymi bajkowymi animacjami Looney Tunes. W kolekcji znajdziemy również linie dedykowane kultowym grafikom z graffiti Keitha Haringa. Nadal obecne są elementy logomanii – akcesoria, swetry i bluzy z logo lub grafiką sygnowaną przez Benettona.

Autorem zdjęć w najnowszej kampanii United Colors of Benetton jest Matteo Montanari, fotograf, który od ponad dziesięciu lat wybierany jest przez największe marki świata mody.

W obliczu globalnej sytuacji kryzysowej United Colors of Benetton wkracza w przyszłość, prezentując nowe pomysły i podnosząc świadomość nowej rzeczywistości: ponieważ nic już nie będzie takie samo, trzeba spojrzeć w przyszłość.

benettongroup.com/media-press
benetton.com
instagram.com/benetton
facebook.com/benettonyoutube.com/benetton
pinterest.it/benetton

Poprzedni

Sprzątanie bez chemii. Domowe środki czystości z dodatkami cukierniczymi Appetita

Następny

ICurakid zmienia się w Curaprox Baby! Nowa nazwa szczoteczek dla dzieci od Curaprox

Zobacz również to: