fbpx
sobota, 25 maja 2024

W życiu najważniejszy jest pierwszy krok i to właśnie od niego wszystko się zaczyna. Nieważne, czy spacerujemy, biegamy, czy uprawiamy sport, musimy robić to pewnie i z całkowitym przekonaniem. Marka Diadora chce towarzyszyć nam w tej przełomowej chwili i zainspirować do zrobienia pierwszego kroku.

Nowa kampania DIADORA. TA CHWILA NADESZŁA łączy w sobie trzy wyjątkowe kolekcje – Manifesto Bright, Volo i B.Icon. Każda z nich została zaprojektowana dla aktywnych kobiet i mężczyzn, którzy chcą czuć się wolno, beztrosko i komfortowo bez względu na to, co robią.

MANIFESTO BRIGHT

Kolekcja ubrań Manifesto i butów Camaro Manifesto w żywych, energetycznych barwach nawiązujących do beztroskich czasów dzieciństwa została zaprojektowana z myślą o długich wędrówkach po nieznanych ścieżkach i odkrywaniu siebie na nowo.

VOLO

Każdy biegacz wie, jak istotny jest pierwszy krok i oderwanie się od ziemi. Sportowe buty, koszulki, bluzy, spodenki, kamizelki i leginsy i buty zostały stworzone dla osób, które cenią sobie komfort i funkcjonalność podczas przemierzania kilometrów i walki z własnymi ograniczeniami.

B.ICON

Sport to często walka z samym sobą. Najczęściej to my sami musimy postawić pierwszy krok naprzód. Tenisowa kolekcja B.ICON, w której skład wchodzą zarówno ubrania, jak i buty, gwarantuje najwyższą jakość i bardzo istotną w tym sporcie stabilność. Weź głęboki oddech, złap w rękę rakietę tenisową i ruszaj na kort.

Postawienie pierwszego kroku jeszcze nigdy nie było tak łatwe, a w ubraniach i butach od marki Diadora będziesz szedł pewne przez całe swoje życie.

Wszystkie kolekcje dostępne na mmsport.pl

Poprzedni

Każdy dzień jest dobry, aby zacząć naturalnie dbać o skórę – poznajcie wiosenne propozycje Uzdrovisco do pielęgnacji cery suchej i dojrzałej

Następny

Wiosenne „czapki z głów” z Urodomaniaczkami

Zobacz również to: