fbpx
piątek, 23 lutego 2024

Nie każda sylwetka jest perfekcyjna, ale każda jest piękna – to myśl przewodnia, jaką niesie za sobą projekt, poprzez który sklep internetowy ANSWEAR.com chce edukować kobiety w kwestii pozytywnego myślenia i samoakceptacji, zgodnie z filozofią body positive.

W czasach wykreowanego przez mass media modelu perfekcyjności, wiele kobiet ma problem z zaakceptowaniem w pełni swojej sylwetki i bezustannie wymaga od siebie więcej. Część z nich dąży do nieosiągalnego, sztucznego ideału – nawet wysokim kosztem własnego zdrowia. W innych przypadkach kobiety dobijają się negatywnym myśleniem, co skutkuje kiepskim samopoczuciem i znacznym obniżeniem własnej samooceny. Dlaczego wciąż się zadręczają?

Chcemy to zmienić – nowy projekt ANSWEAR.com, skupiający się wokół idei body positive ma na celu przede wszystkim nauczyć kobiety samoakceptacji i pozytywnego myślenia o swojej sylwetce. Uważamy, że każda kobieta powinna mieć świadomość tego, jak piękną jest istotą i być dumna z tego, czym obdarzyła ją matka natura. Tu nie liczy się wiek, rozmiar czy kształt sylwetki – najważniejsze jest, aby czuć się dobrze w swoim ciele i być pewną oraz zadowoloną ze swojego wyglądu. Ograniczenia tkwią tylko w głowie – ważne, by nauczyć się z nimi walczyć.

Projekt wspierają materiały video składające się na serię „ABC Stylu”. 9 odcinków, 9 sylwetek i 9 niesamowitych kobiet motywuje i zachęca do przyjrzenia się własnej sylwetce oraz dostrzeżenia jej atutów i ich znacznej przewagi nad mankamentami. Każda z uczestniczek reprezentuje inny typ sylwetki, zgodny z autorskim podziałem popularnej polskiej stylistki Moniki Jurczyk – Sylwetka Osy. „ABC Stylu” to nie tylko zmiana swojego wizerunku, rozpoznanie typu sylwetki i wiedza, jak tworzyć stylizacje – to przede wszystkim sztuka pokochania swojego ciała i komplementowania go.
Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: https://bodypositive.answear.com/

ANSWEAR.com powstał w grudniu 2010 roku, a pełną parą ruszył w lutym 2011 roku. Mnóstwo sukcesów na polskim rynku (mierzonych stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów oraz branżowych nagród) przyczyniło się do powstania marki własnej. ANSWEAR to wyjątkowe kolekcje ubrań dla tych, które chcą wyglądać modnie i stylowo w każdej sytuacji. To również odpowiedź na potrzeby współczesnego klienta, który śledzi bieżące trendy i uwielbia eksperymentować z modą.

Poprzedni

Jak ujędrnić piersi? Pielęgnacja biustu

Następny

Saga rodu Forsyte'ów. Tom 2. Babie lato jednego z Forsyte'ów. W matni

Zobacz również to: