fbpx
sobota, 18 maja 2024

Me loana to polska marka odzieżowa dedykowana kobietom, które szukają klasycznych rozwiązań w połączeniu z nowoczesnym designem.

Pomysł na markę powstał w 2003 kiedy prowadziłam swojego bloga modowego i moje zdjęcia były publikowane w Brytyjskich magazynach. Jednak finalnie marka powstała 2021 podczas trwania pandemii na urlopie macierzyńskim.

Stawiamy na jakość, dlatego nasze kolekcje są małe i starannie zaprojektowane, uszyte w polskich szwalniach z długoletnim doświadczeniem. Mamy kontrolę nad każdym najmniejszym szczegółem co przekłada się na efekt końcowy. Chronimy naszą planetę dlatego unikamy nadprodukcji.

Do produkcji naszych ubrań używamy wyłącznie certyfikowanych dzianin I tkanin. Użyte dzianiny/tkaniny posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100, który potwierdza spełnienie wymagań europejskich przepisów prawnych dotyczących bezpieczeństwa produktów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Poprzedni

Magia ziół, czyli kawałek świata na talerzu - w podróż zabiera Appetita

Następny

Lupo

Zobacz również to: