fbpx
niedziela, 19 maja 2024

Outdoorowe przygody bez względu na pogodę w nowej kolekcji jesień-zima 2020
Zimowa kolekcja KEEN na górskie szlaki

KEEN, Inc. (KEEN), amerykańska marka z siedzibą w Portland w Oregonie, której misją jest projektowanie oryginalnych produktów i zachęcanie do odkrywania świata, prezentuje swoją najnowszą zimową kolekcję do trekkingu. Kolekcja ta obejmuje nowe produkty dla kobiet i mężczyzn, które sprawdzą się podczas przygód w terenie: na górskich szlakach i w śniegu. Po raz kolejny marka z powodzeniem łączy zaawansowane technologie i ekologiczne podejście do produkcji.

Nowy bohater zimowych wypraw – buty trekkingowe Revel IV Polar – jest świetnym przykładem nowych standardów w kwestii właściwości technicznych i ochrony środowiska. Kołnierz z siateczki, zintegrowany z cholewką język oraz ocieplenie wierzchu buta w technologii KEEN.WARM zostały wykonane z materiałów zawierających przetworzony plastik PET. Są to nowe rozwiązania w kolekcji jesień-zima 2020 i znaczący postęp w kierunku ponownego wykorzystania jednorazowych opakowań plastikowych.

W roku 2020 swoje piętnastolecie obchodzi kultowy i sprawdzony but KEEN Targhee III. Jest on połączeniem niezawodności w terenie oraz w mieście. Buty oferują doskonałe dopasowane, wytrzymałość oraz wydajność. Ich design jest modny, lekki a jednocześnie wytrzymały.

Buty Revel IV są również niezrównane, gdy mowa o izolacji przed zimnem i zapewnieniu ciepła nawet w najbardziej surowych warunkach pogodowych. W modelu tym zastosowano innowacyjne rozwiązanie KEEN – system Heat Trapolator. Jest to wyjątkowa trójwarstwowa izolacja podeszwy, która zatrzymuje ciepło wewnątrz buta i zapobiega przedostawaniu się zimna od strony nawierzchni.

Dla miłośników zimowych przygód na łonie przyrody są również buty trekkingowe Basin Ridge WP. Jest to uniwersalny model, który sprawdza się zarówno na ulicach miast, jak i w terenie. Buty zostały wykonane z poszanowaniem środowiska naturalnego – wierzch cholewki to skóra wysokiej jakości z certyfikowanych garbarni powleczona wodoodporną warstwą bez perfluorowęglowodorów (PFC).

Do kolekcji powraca również damski model Terradora II w nowej stylowej odsłonie, gotowej do zimowych przygód. Buty zostały zaprojektowane z poszanowaniem środowiska naturalnego i bogato wyposażone, by z powodzeniem mierzyć się z najsurowszą zimową aurą. System Eco Anti Odor zapewnia świeży zapach wewnątrz butów w naturalny sposób i nie wykorzystuje szkodliwych dla planety pestycydów i biocydów. Podeszwa zewnętrzna KEEN.FREEZE, 200-gramowa ocieplina KEEN.WARM i wkładka termiczna zapewniają doskonałą przyczepność, ciepło i wygodę w śnieżne i mroźne dni, nawet do temperatury -32 ̊C.

Kolekcje KEEN Trailhead i Winter będą dostępne w sklepie internetowym marki KEEN www.keen.pl oraz w sklepach sportowych i outdoorowym późnym latem 2020 roku.

Poprzedni

Styl zapisany w gwiazdach. Horoskop wnętrzarski

Następny

Pro i Pre biotyki w kosmetykach

Zobacz również to: