fbpx
wtorek, 5 marca 2024

Everyday Magic. Every day is full of rhythm. Every day is full of magic. Every day is full of secret powers.

Kampania

Premierą kampanii Everyday Magic marka PARFOIS rozpoczyna odliczanie do najbardziej magicznych dni w roku. Światła miasta to idealna sceneria dla poszukiwań odpowiedniego prezentu.
Kampania, której bohaterką jest modelka Anna Tihonchuk, podaje motyw przewodni na bieżący sezon: wsłuchanie się w zaraźliwy rytm miasta i udanie na nowo w podróż złożoną z wyjątkowych chwil. Every day is full of magic.

Kolekcja

Warstwy złożone z tkanin o różnych fakturach, takich jak wełna, jedwab i filc, pomagają stworzyć stylizacje niepoddające się interpretacji za pierwszym spojrzeniem. Wygoda i obfitość efektów igrają ze sobą niczym dwie przeciwne strony tej samej monety. Wełnianym swetrom towarzyszą długie kolczyki z cyrkoniami, jedwabnym spódnicom kalosze, a glany puszczają oko do portfeli pokrytych futerkiem. To moda w najczystszej formie: sposób na wyrażanie swojej osobowości. I zabawa.

Elementy, które składają się na każdą zimową garderobę — swetry, kardigany, płaszcze i szale — wyskakują z kapelusza razem z dodatkami wołającymi „impreza!”, takimi jak sandały ozdobione brokatem i torebki do ręki, tworząc nowy wymiar stylu. W tym sezonie codzienność wypełnimy magią.
Kolekcja, która doskonale sprawdzi się jako przewodnik pełen inspirujących pomysłów na prezenty, którymi można obdarować najbliższych w tym sezonie!

Twórcy

Modelka: @AnnaTihonchuk
Zdjęcia: @RodrigoCarmuega
MUAH: @Bemiranda_skywalkher
Wideo: @JoãoLeJoy

Poprzedni

Poczuj zimowy klimat z BeGlossy „Winter Landscape”

Następny

Wigilijny barszcz czerwony z uszkami z grzybami oraz kapustą

Zobacz również to: