fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Poświęcenie, determinacja i… kompletne zagubienie – jak młody stażysta staje się pełnoprawnym psychiatrą? „Z pamiętnika początkującego psychiatry” już wkrótce w księgarniach

Przejmujące zapiski młodego psychiatry ze stażu w Harvard Medical School. Dramatyczne, pełne emocji, ale i często humorystyczne historie z oddziału psychiatrycznego. Portrety pacjentów i opisy intrygujących przypadków. Przeczytaj „Z pamiętnika początkującego psychiatry”!

Dzięki tej książce poznasz świat ludzi, którzy mają popychać naprzód tych, którzy utknęli, i łapać tych, którzy spadają. Ludzi, którzy mają pomagać innym w odkryciu najlepszych wersji siebie i staniu się nimi na przekór towarzyszącym temu wielkim wyzwaniom – a może nawet dzięki nim. Odkryjesz niezwykły świat psychiatrów.

Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!

https://bit.ly/z-pamietnika-mlodego-psychiatry

Psychiatrów nazywa się czasem specjalistami od człowieczeństwa – ale co, jeśli na początku swojej zawodowej drogi adepci czują czasem, że nie ogarniają sami siebie? Zapiski Adama Sterna to niezwykle szczera i prawdziwa opowieść o trudnej drodze do bycia psychiatrą; o ogromnej odpowiedzialności, jaką biorą na siebie lekarze tej specjalizacji; o tym, że często nie idzie nam tak, jak byśmy chcieli – i że nikt nie jest od tego wolny.

„Z pamiętnika początkującego psychiatry” Adama Sterna to barwna opowieść o czteroletniej przemianie, jaką przeszedł jej autor pod okiem wyjątkowych nauczycieli. Stern oraz jego koledzy z programu stypendialnego przez cztery lata uczyli się zaangażowania, zmieniali się i dokładali starań, by stawać się coraz lepsi. Wspólnie poznawali smak porażki i doceniali wyjątkowość sukcesu. Adam Stern z wielką empatią odsłania również przed nami wiele niezwykłych historii prosto z oddziału, które sprawiają, że poznajemy ten wyjątkowy świat – świat psychiatrów i ich pacjentów – od kuchni.

„Z pamiętnika początkującego psychiatry” Adama Sterna w tłumaczeniu Iwony Michałowskiej-Gabrych i Patrycji Zarawskiej ukaże się 29 czerwca 2022 roku nakładem wydawnictwa Insignis.

Poprzedni

Soledad znaczy samotność

Następny

JogiFruits – limitowana nowość od MAOAM!

Zobacz również to: