fbpx
środa, 22 maja 2024

Powiedzieli jej, że zabiła własne dziecko. Odkupiła winy.

Co, jeżeli kłamali..?

Zaufała niewłaściwym ludziom.

Emma wychodzi ze szpitala psychiatrycznego. Ma nową tożsamość. Niewiele pamięta z okresu poprzedzającego jej zamknięcie w ośrodku. Jak tam trafiła? Bliscy, policja, lekarze, wszyscy mówią, że Susan – tak miała wtedy na imię – zabiła Dylana. Swojego syna. Miał trzy miesiące.

Teraz, gdy Emma próbuje zacząć nowe życie, mroczna tajemnica sprzed lat przypomina o sobie szybciej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Pewnego dnia otwiera list zaadresowany na swoje dawne nazwisko. Jest w szoku. W środku jest zdjęcie chłopca. Ma na imię Dylan.

Co zrobi, by odzyskać swoje dziecko?

Czy ma uwierzyć, że jej syn nie żyje? Kto mówi prawdę, a kto kłamie? Komu zależało, by obwinić ją o tą przerażającą zbrodnię? Co, jeżeli tej zbrodni nie było? Emma musi cofnąć czas i dowiedzieć się, co tak naprawdę zdarzyło się przed laty. Może ufać tylko sobie.

Recenzje

 

Akcja zmienia kierunek jak górska serpentyna! Powieść Blackhurts ma niesamowite tempo, nie będziesz w stanie się oderwać!

Alex Marwood

 

Uzależniająca lektura. Intrygująca postać Susan i doskonale wymyślona fabuła. Świetna książka dla tych, którzy w thrillerach szukają odrobiny romansu.

Booklist

 

Mroczna, zaskakująca, inteligentna intryga. Nie mogłam się oderwać, przeczytałam ją w całości za jednym razem. A. J. Banner

 

Fascynująca!

Publisher’s Weekly

 

Blackhurts ma świetny przepis na inteligentny thriller psychologiczny.

RT Book Reviews

Poprzedni

FLO płyn do prania i płukania

Następny

Przewoźnik

Zobacz również to: