fbpx
sobota, 18 maja 2024

Czy wiesz, że? Pranie to jedno z wielu obowiązków domowych, które wykonujemy bez większego zastanowienia i często… automatycznie. Nie tylko nie wykorzystujemy na co dzień wielu pożytecznych funkcji i programów pralek, ale nieefektywnie i bez umiaru stosujemy detergenty, kierując się opinią iż czym więcej tym lepiej. Nic bardziej mylnego, nowoczesne, wysoce wydajne produkty pomagają nam skutecznie i oszczędnie radzić sobie z domowymi obowiązkami.

Twój naturalny wybór …

FLO to marka łącząca w sobie nowoczesność, troskę o czystość w domu i ochronę środowiska. To uniwersalne produkty tworzone przy użyciu naturalnych olejków oraz ekstraktów z owoców i kwiatów. W produkcji wykorzystywane są łatwo biodegradowalne, skuteczne związki powierzchniowo czynne. Produkty marki FLO są delikatne dla skóry rąk oraz zawierają konserwanty o niskim potencjale alergizującym, nie zawierają fosforanów ani parabenów. Skuteczność i wyjątkowa wydajność formuł produktów FLO gwarantowana jest niemieckim systemem produkcji i jakości.

Płyny do prania

Delikatne dla tkanin, skuteczne w działaniu płyny do prania tkanin. Specjalna technologia ochrony koloru sprawia, że ciemne i kolorowe ubrania dłużej zachowują intensywny blask i nie blakną. Zawierają ekstrakty z bawełny. Tkaniny są miękkie w dotyku, a cytrusowo-kwiatowy zapach pozostawia przyjemny efekt świeżości. Niezwykle wydajne, skuteczne już w niskich temperaturach, odpowiednie do prania ręcznego oraz w pralkach automatycznych.

Cena: 7,99 zł (1L)

Wśród rodzajów płynów do prania odnajdziemy: do prania tkanin delikatnych FLO Delicate, do prania tkanin kolorowych FLO Color oraz do prania tkanin czarnych FLO Pure.

PORADA: Pędzle do makijażu, skutecznie umyjesz w roztworze wody z odrobina płynu do prania. Po dokładnym umyciu, pędzelki pozostaw do osuszenia na papierowym ręczniku.

Płyny do płukania

Płyny do płukania tkanin FLO głęboko wnikają w strukturę materiału na długo pozostawiając w nim przyjemny, delikatny zapach z nutami owoców i kwiatów. Zawierają składniki ułatwiające prasowanie Easy Iron oraz skutecznie zapobiega elektryzowaniu się tkanin. Dają długotrwałe uczucie miękkości i świeżości.

Cena: 5,49 zł (1L)

Wśród niepowtarzanych aromatów odnajdziemy: Pure Provence, Pure Breeze, Pure Nature oraz Pure Oriental.

PORADA: Ulubiony zapach płynu do płukania możesz zatrzymać przygotowując domowy odświeżacz powietrza. Wymieszaj sodę oczyszczoną z kilkoma kroplami płynu do płukania i umieść taką mieszankę w słoiku. Wierzch słoiczka przykryj delikatną tkaniną. Soda oczyszczona będzie pochłaniała nieprzyjemne zapachy z mieszkania, a zapach płynu napełni je przyjemną wonią.

Produkty marki FLO dostępne są w sieciach supermarketów i sklepów detalicznych i online na terenie całego kraju.

 

Poprzedni

Arabski raj

Następny

Tak Cię straciłam

Zobacz również to: