fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Sposób na sukces, szczęście i pewność siebie. Masz problem z osiągnięciem sukcesu i osobistego szczęścia? Bezskutecznie próbujesz zrozumieć siebie? Emocje zbyt często dyktują ci, co masz robić? Twój wewnętrzny Szympans może być twoim najlepszym przyjacielem albo największym wrogiem – przekonaj się, na czym polega paradoks Szympansa!

Paradoks Szympansa to sprawdzony w praktyce model zarządzania umysłem, który pomoże ci stać się szczęśliwym, pewnym siebie i odnoszącym sukcesy człowiekiem. Profesor Steve Peters, światowej sławy psychiatra, tłumaczy naturę wewnętrznej walki, jaka odbywa się w twoim umyśle, i wyjaśnia, jak wykorzystać tę wiedzę w każdej dziedzinie życia.

Dowiesz się: jak dokładnie rozpoznać mechanizmy działania umysłu i zarządzać nim w świadomy sposób, jak rozpoznać i zrozumieć swoje emocje i myśli oraz właściwie nimi kierować, jak stać się pewną siebie osobą, którą zawsze pragnąłeś być.

Autor: Steve Peters, Format: 135 x 215 mm Stron: 360 Okładka: twarda Wydawnictwo: Zysk i S-ka Tłumaczenie: Michał Konewka Wydanie: wyd. 1 w tej edycji ISBN: 978-83-8116-712-3 Sugerowana cena det.: 45,00 zł

 

Poprzedni

Miedziaki

Następny

Miasto luster

Zobacz również to: