fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Moja lewa joga to książka, która obala mity na temat jogi. Jeśli więc skrycie chciałabyś spróbować jogi, ale jesteś przekonana, że joga to skomplikowane pozycje na markowej macie, w kuszących, skąpych legginsach, to książka dla Ciebie!

Paulina Młynarska z niezwykłą szczerością opowiada o swojej drodze, dzięki regularnej praktyce jogi, poprzez ból, lęki i traumę do wolności i dobroci. Radzi od czego zacząć własną przygodę z jogą, jak rozróżnić jogiczych szarlatanów od prawdziwych nauczycieli.

Moja lewa joga to bardzo osobista opowieść o jodze, która przynosi zmianę. To także opowieść o naszych trudnych, pandemicznych czasach, w których radzenie sobie ze zmianą jest właśnie kluczowe.

Paulina Młynarska z właściwą tylko jej szczerością, bez udawania opowiada o walce o siebie, towarzyszącym jej zmęczeniu, popełnianiu błędów, a wszystko to robi z humorem i ironią. Z nutką polityki, bo to jest właśnie jej… lewa joga.

Paulina Młynarska – polska dziennikarka i pisarka, felietonistka, podróżniczka, niezależna businesswoman. Zaangażowana  feministka i certyfikowana nauczycielka jogi. Mówi o sobie, że ma na koncie już sześć życiorysów, a przecież to dopiero początek. Mieszka na Krecie z dwoma psami, trzema kotami i całym mnóstwem opowieści. Matka dorosłej córki. Jej profile w mediach społecznościowych śledzi ponad dwieście tysięcy osób.

Poprzedni

Czerwony jeździec

Następny

Pustynny książę

Zobacz również to: