fbpx
poniedziałek, 22 lipca 2024

Richard Pink i Roxanne Emery, twórcy @ADHD_Love – kont (Instagram, Facebook, TikTok), które stały się fenomenem mediów społecznościowych, nadchodzą ze swoją pierwszą (bestsellerową!) książką „Brudne pranie. ADHD u dorosłych i jak sobie z nim radzić”.

Wyjątkowa książka małżeństwa Richarda i Roxanne to tytuł, który podbił już serca czytelników na Zachodzie – oferuje praktyczne wsparcie dla osób z ADHD, ich życiowych partnerów i bliskich. Motto „Brudnego prania” można sprowadzić do zdania: „Wspólna walka z objawami to dużo lepszy pomysł niż walka ze sobą nawzajem”. Idea ta przewija się przez całą książkę i – co najważniejsze – czyni cuda!

Zamów książkę w najlepszej cenie już teraz!

https://bit.ly/brudnepranie

Richard i Rox z ogromną empatią i wrażliwością (ale też z niezwykłym poczuciem humoru) przedstawiają, jak wygląda życie z ADHD. Otwarcie i bez żadnych upiększeń. Wciąż gubi(sz) rzeczy? Wiecznie gdzieś się spóźnia(sz)? Wchodzi(sz) w tryb hiperskupienia? Ma(sz) problemy z higieną?
Brzmi znajomo?

„Brudne pranie” to opis dziesięciu najczęściej występujących objawów ADHD przedstawionych z perspektywy osoby neuroróżnorodnej i osoby neurotypowej. To także mnóstwo konkretnych wskazówek, jak radzić sobie z tymi symptomami, jak skutecznie wspierać osoby z ADHD i przede wszystkim – jak przestać odczuwać wstyd i zacząć szczerze rozmawiać o swoich problemach – a to umiejętność bezcenna dla każdego.

„Nie jesteście źli ani popsuci. To nie tak, że nie zasługujecie na piękną, pełną intymności relację. Po prostu wasze mózgi działają trochę inaczej. Zrozumienie tej odmienności da wam dostęp do czegoś najpiękniejszego na świecie: związku zbudowanego na miłości, zaufaniu, autentyczności i poczuciu humoru”.

Uwaga! Zanim zabierzesz się do lektury, wyjmij pranie z pralki…

Poprzedni

Dezodoranty o zapachu cytrusów

Następny

Siedem razy eks

Zobacz również to: