fbpx
niedziela, 3 marca 2024

Powrót do siedmiu związków i szansa na odnalezienie miłości w błyskotliwej komedii romantycznej. Lucy Vine Siedem razy eks – już od 28 czerwca w księgarniach.

Przed Wami najnowsza powieść Lucy Vine. Romans i lekcja życia. Przezabawna, uniwersalna, chwytająca za serce i niesamowicie wciągająca historia w stylu Dziennika Bridget Jones o poszukiwaniu wybranka serca.

Poznajcie Esther. Niedługo przekroczy trzydziestkę. Ma ciekawą pracę, mieszka z przyjaciółkami, które uwielbia, i… zupełnie nie czuje się spełniona jako singielka. Dręczy ją moralny kac, przeświadczenie, że zmarnowała sobie życie. W ciągłej pogoni za mityczną wielką miłością, zmęczona kolejnymi nieudanymi randkami, siedząc w pubie ze swoimi współlokatorkami i pijąc kolejnego już drinka, trafia przypadkiem na stary numer kobiecego magazynu „Cosmour”. Jeden z artykułów głosi, że każda kobieta doświadcza w życiu siedmiu rodzajów związków, określanych jako:
Pierwsza Miłość, Wypadek przy Pracy, Facet na Zakładkę, Seks-przyjaźń, Niewykorzystana Szansa, Drań i Poważny Związek.

Wśród nich podobno ukrywa się Miłość Życia. Esther doznaje olśnienia. Uświadamia sobie, że musiała przegapić prawdziwą miłość, bo przerobiła już przecież KAŻDĄ z wymienionych relacji!

Decyduje się odnowić stare znajomości. Poszukiwania bratniej duszy nie idą jednak tak łatwo, jak się spodziewała. Rozpętuje się istny chaos, a Esther wśród śmiechu i łez dzielnie stawia czoła swojej romantycznej przeszłości, mierząc się z dawnymi błędami i… sama wydaje się zaskoczona tym, co z czasem odkrywa.

Czy ta miłosna podróż doprowadzi ją do wymarzonego towarzysza życia? Do jakich wniosków dojdzie po drodze?

Siedem razy eks to lekka, aktualna i niewiarygodnie śmieszna opowieść o przyjaźni, uczuciach, burzliwych związkach i poszukiwaniu szczęścia. Lucy Vine pisze z przekonującą szczerością i ciepłem, kreuje barwne postacie i zapewnia solidną dawkę emocji.

Jeśli macie ochotę na świetny romans, relaksującą lekturę pełną życiowych, momentami szalonych historii i dynamicznej akcji, to ta książka jest dla Was.

Siedem razy eks rośmieszy Was i wzruszy do łez. Przygotujcie się na dobrą zabawę!

Poprzedni

Brudne pranie – książka dla tych, którzy mają ADHD, i dla tych, którzy kochają osoby z ADHD

Następny

Kate in Waiting

Zobacz również to: