fbpx
sobota, 22 czerwca 2024

Święta to czas kiedy jeszcze chętniej sięgamy po żelki, wybierając je jako drobny prezent dla swoich bliskich. HARIBO przygotowało na tę okazję wyjątkowy asortyment. To bogata limitowana oferta, w której znajdziemy owocowe żelki oraz delikatne pianki w świątecznych kształtach. Dostępny będzie także Kalendarz Adwentowy HARIBO z 24 okienkami, w których ukryto pyszne żelki HARIBO i gumy rozpuszczalne MAOAM. To będzie wyjątkowo pyszne odliczanie do świąt!

W ofercie świątecznej HARIBO pojawią się:

HARIBO Perłowe Kule

To pyszne, słodkie żelki otulone chrupiąco-owocową posypką. Kolorowe niczym bombki na choince wprowadzają świąteczny nastrój i cieszą smakiem!
Dostępne w opakowaniu 200 g.

HARIBO Winterhelden

Żelki HARIBO przybrały kształty zimowych bohaterów! Wiewiórka, miś, sowa, renifer i pingwin skryci w jednej paczce gwarantują świetną zabawę najmłodszym fanom żelek i już nie mogą doczekać się aż trafią do ich domów!
Dostępne w opakowaniu 175 g.

HARIBO Merry Christmas

Jak zaskoczyć bliską osobę w święta? Mieszanka owocowych żelek w świątecznych kształtach to doskonały pomysł na drobny prezent. Dzięki funkcjonalnej torebce opakowanie można postawić tuż pod choinką! Wesołych Świąt!
Dostępne w opakowaniach 200 g i 300 g.

HARIBO Winter Mix

HARIBO Winter Mix to wyjątkowa kompozycja zawierająca owocowe żelki z pianką w kształcie bożonarodzeniowych figurek. Smak radości HARIBO odkryjemy teraz w świątecznych choinkach, gwiazdkach i dzwoneczkach!
Dostępne w opakowaniu 100 g.

HARIBO Magiczne Gwiazdki

Oczekiwanie na Pierwszą Gwiazdkę będzie jeszcze przyjemniejsze, jeśli pod ręką znajdą się Magiczne Gwiazdki HARIBO! To wyjątkowe, miękkie żelki z nadzieniem o trzech owocowych smakach. Eleganckie świąteczne opakowanie sprawia, że doskonale sprawdzą się jako smakowity prezent dla dużych i małych.
Dostępne w opakowaniu 250 g.

HARIBO Pianki Christmas

HARIBO

Wielbiciele pianek poczują atmosferę świąt, sięgając po limitowane opakowanie HARIBO Chamallows. Pyszne i delikatne w smaku pianki HARIBO teraz dostępne są w uroczych kształtach małych prezentów i choinek.
Dostępne w opakowaniu 160 g.

HARIBO Kalendarz Adwentowy

Nie trzeba czekać do świąt, by odkrywać wyjątkowe smaki HARIBO! Z Kalendarzem Adwentowym codziennie przez 24 dni pysznie odliczamy do Bożego Narodzenia. W okienkach ukryte są żelki HARIBO i gumy rozpuszczalne MAOAM. Na co dziś trafisz?
Dostępne w opakowaniu 300 g.

HARIBO Merry Christmas Minis

Święta to doskonały czas by podzielić się radością! Z HARIBO Merry Christmas Minis będzie to jeszcze łatwiejsze. Owocowe żelki w świątecznych kształtach: choinki, bombki, świeczki, dzwoneczków, aniołków pakowane są w malutkie torebeczki. Idealne do dzielenia się!
Dostępne w opakowaniu 250 g.

Poprzedni

Wziąć ślub, czy nie? 8 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim wyjdziesz za mąż

Następny

Maja Hyży Ambasadorką marki MIRACULUM

Zobacz również to: