fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Ceny telefonów komórkowych szybują w górę z modelu na model. Kwoty, jakie musimy zapłacić za flagowe urządzenie marki, dochodzą prawie do kilku tysięcy złotych. Grupę kupujących możemy podzielić na tych, którzy taki zakup argumentują funkcjami telefonu oraz na tych, którzy pukają się w czoło i przeliczają, ile można kupić za to innych rzeczy. Kiedy już nowe urządzenie znajdzie się w naszej kieszeni, staramy się je jak najlepiej zabezpieczyć przed zarysowaniem lub niefortunnym upadkiem, który często kończy się zbitym ekranem. Tak jak kwota za nowe urządzenie potrafi zdziwić tak kwota za wymianę ekranu może załamać. Idealnego sposobu na zabezpieczenie ekranu urządzenia nie ma – jednak są rozwiązania, które minimalizują szkody, jakie upadek może wyrządzić.

Firma MySreenPROTECTOR jako pierwsza firma wprowadziła folię antyuderzeniową oraz szkło hybrydowe na polski rynek. Dziś wprowadza na rynek nowy produkt, który łączy te dwa rozwiązania w jedno, by zapewnić jeszcze lepszą ochronę ekranów urządzeń mobilnych. IMPACT GLASS to pierwsze na rynku, połączenie szkła i folii antyuderzeniowej. Ochrona dodatkowo została wzbogacona powłoką oleofobową o przedłużonej trwałości oraz wysokiej jakości warstwą klejową, pewnie mocującą ochronę do ekranu urządzenia, zapewniającą pełną funkcjonalność ekranu dotykowego. Materiał z jakiego wykonany jest IMPACT GLASS nie kruszy się i nie pęka, jak w przypadku szkieł hartowanych. Jeśli przyjrzymy się bliżej temu rodzajowi ochrony zauważymy, że w jego skład wchodzą, aż cztery warstwy:

• HybridGLASS – szkło hybrydowe o wysokiej odporności na zarysowania, nie strzępi się na krawędziach i zapewnia długotrwałą ochronę
• antiCRASH FILM – folia anty-uderzeniowa, elastyczna warstwa, która stanowi podstawową tarczę dla ekranu podczas uderzenia
• OLEOPHOBIC LAYER- warstwa oleofobowa, stanowi barierę zapobiegającą przywieraniu brudu do materiału ochronnego i ułatwia czyszczenie
• ADHESIVE LAYER – warstwa klejowa wysokiej jakości ułatwia aplikację i sprawia, że ochrona lepiej przylega do ekranu.

Mówiąc o ochronie tego typu, zazwyczaj myślimy tylko o zabezpieczeniu ekranu. IMPACT GLASS to coś więcej niż zwykła ochrona ekranu. Dzięki serii IMPACT BodySHIELD, IMPACT BodySHIELD edge3D, stanowiącej połączenie IMPACT GLASS oraz pokrowca REVO, możemy zabezpieczyć całość naszego urządzenia. Taki zestaw pozwoli zachować estetyczny design naszego modelu oraz zapewni ochronę przed stłuczeniem lub zarysowaniem ekranu.

Do większości modeli IMPACT GLASS dostępny jest wraz z rozwiązaniem EasyApp PLUG. Ta innowacyjna metoda aplikacji minimalizuje ryzyko niewłaściwego montażu materiału ochronnego, dzięki pozycjonowaniu za pomocą kabla USB. Sposób ten w znacznym stopniu ułatwia montaż ochrony i zapobiega przemieszczaniu się materiału podczas nakładania na wyświetlacz.

szkło

O firmie:

MyScreenPROTECTOR to marka oferującą szeroki wybór szkieł hartowanych i hybrydowych oraz folii chroniących ekrany, a także produktów zabezpieczających całą powierzchnię urządzeń mobilnych. Pierwsze produkty ochronne marki pojawiły się na targach CEBIT w Hanowerze, w 2004 roku. Do dziś dostarcza na 6 kontynentach rozwiązań, które wyprzedzają oferty konkurencji.. Od początku przyświecała nam idea: znaleźć taki rodzaj ochronny, który pozwoli konsumentom cieszyć się ze swoich urządzeń jak najdłużej, dbając przy tym o komfort użytkowania i dostępność modelową. Rozwiązania proponowane przez markę MyScreenPROTECTOR powstają w oparciu o przekonanie, że nasi klienci zasługują na produkty najwyższej jakości.

 

Poprzedni

TIE DYE OD PARFOIS

Następny

Toksyczna miłość I jak się z niej wyzwolić

Zobacz również to: