fbpx
sobota, 13 lipca 2024

Przepis na miłość Swatch zaczyna się od szczypty kreatywności, doprawionej kroplą koloru, solidną porcją zabawy oraz nutą personalizacji! Swatch już od 1995 roku tworzy niezwykłe zegarki z okazji Święta Zakochanych. Tym razem, Swatch ponownie prezentuje trzy wzory idealne na Walentynki, a przy tym równie atrakcyjne przez cały okrągły rok.

Często słyszy się, że droga do czyjegoś serca wiedzie przez żołądek. Według Swatch, także poprzez nadgarstek. RECIPE FOR LOVE został doprawiony możliwością personalizacji, która wprawi miłośników kuchni i pokrewne dusze w romantyczny nastrój. LOVE TO GO AROUND oraz PUREST LOVE uzupełniają tegoroczną kolekcję na Walentynki ponadczasowym designem, który zachęca, by celebrować miłość.

Podaruj wyjątkowy zegarek Swatch osobom bliskim Twojemu sercu. RECIPE FOR LOVE to zabawny, personalizowany zegarek z dziewięcioma różnymi szlufkami do wyboru oraz wskazówkami w kształcie noża i widelca. Tył zegarka pokrywa wzór obrusu w czerwono-białą kratę, co dodaje mu żartobliwego charakteru.

Koncepcja polega na tym, by użytkownik stworzył własny przepis na miłość z dziewięciu szlufek, na których umieszczono składniki takie jak: skórka z sex appealu, szczypta magii, 4 litry zaskoczenia, łyżka dotyku, łyżka radości, 1 filiżanka flirtu, 2 duże miarki szczęścia, 200 g pocałunków oraz symbol czapki kucharskiej.

Dodatkowo, Swatch przygotował dla RECIPE FOR LOVE niebanalne opakowanie. Na odwrocie pudełka w czerwono-białą kratę znajduje się inspirujący przepis: “Napełnij serce miłością, magią, flirtem i zaufaniem. Wymieszaj z radością, połącz z sex appealem i czułym dotykiem. A następnie, udekoruj pocałunkami. Piecz według uznania – przez jedną noc lub przez całe życie”.

Na górze róże, na dole fiołki, czy masz już prezent na Walentynki? LOVE TO GO AROUND NEW GENT oraz PUREST LOVE GENT to całkowite nowości! Każdy z tych ponadczasowych zegarków dyskretnie się mieni, zachęcając do celebrowania miłości przez cały rok. Na metalicznej, szczotkowanej tarczy zegarka LOVE TO GO AROUND, słowo „miłość” pada trzykrotnie wyrażając prawdziwe oddanie. W eleganckim, białym modelu PUREST LOVE, „miłość” wygrawerowano na czerwonej lustrzanej tarczy z sercem w miejscu godziny „12”. Dla dodatkowej porcji miłości, wskazówki mają kształt strzał Kupidyna.

Kolekcja Walentynkowa jest dostępna na stronie Swatch.com oraz w sklepach stacjonarnych Swatch od 19. stycznia 2023 r.

#SwatchWithLove

Poprzedni

Z tej strony Sam

Następny

Czy ciąża może wpływać na jakość widzenia?

Zobacz również to: