fbpx
piątek, 17 maja 2024

Z myślą o wymagających konsumentach, firma Sokołów wprowadza nowe parówki Stówki 100% mięsa z piersi kurczaka. Wyróżnia je doskonała jakość, wysoka mięsność i dobry, krótki skład. Powstają ze 100% mięsa z piersi kurczaka i nie zawierają sztucznych konserwantów ani innych substancji dodatkowych. Są odpowiednie dla osób na diecie bezglutenowej. Ich atutem jest delikatny smak oraz szybkość i łatwość przyrządzenia. Stówki 100% mięsa z piersi kurczaka stanowić będą element dobrze zbilansowanego, codziennego jadłospisu.

Zainteresowanie zdrowym stylem życia, jak również pełnowartościową, zróżnicowaną dietą jest coraz bardziej powszechne. W bezpośredni sposób przekłada się to na konsumenckie decyzje dotyczące zakupu produktów żywnościowych. Nasza świadomość w tym obszarze nieustannie rośnie, dlatego zwracamy uwagę nie tylko na ich smak, ale też skład i jakość. Coraz więcej osób z uwagą sprawdza etykiety, poszukując takich produktów, które nie zawierają zbędnych, sztucznych dodatków, a tym samym dobrze wpisują się w zdrową dietę, odpowiednią dla całej rodziny.

Sokołów wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując szeroki wybór produktów z „czystą etykietą”. Nowością w asortymencie są parówki Stówki, które powstają ze 100 % mięsa z piersi kurczaka, bez sztucznych konserwantów. W ich składzie nie znajdziemy też dodatku glutaminianu sodu, fosforanów ani barwników. Są wytwarzane z wyselekcjonowanego, polskiego surowca, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Stówki 100% mięsa z piersi kurczaka są doskonałym wyborem dla wszystkich, dla których istotny jest skład produktów. Mogą je spożywać również osoby na diecie wykluczającej gluten – Stówki posiadają bowiem certyfikat „Przekreślonego Kłosa”.

Mają znakomity, delikatny smak, podkreślony dodatkiem naturalnych przypraw. Stanowią świetną propozycja na śniadanie czy kolację – wystarczy je podgrzać tradycyjnie w wodzie, w kuchence mikrofalowej lub podsmażyć na patelni. Sokołowskie Stówki 100% mięsa z piersi kurczaka sprawdzą się również jako składnik innych dań, np. można je podać zapiekane w cieście francuskim czy przyrządzić z nimi warzywne leczo. Będą doskonałym składnikiem zdrowych i pysznych domowych hot-dogów.

W asortymencie firmy Sokołów są również dostępne parówki Stówki 100% mięsa z szynki wieprzowej, bez dodatku sztucznych konserwantów, glutaminianu monosodowego, barwników i fosforanów.

Parówki Stówki 100% mięsa z piersi kurczaka są dostępne w hurtowniach, sklepach własnych Sokołów oraz Gzella Net. Planowane jest dalsze poszerzenie dostępności.

Cena: ok. 7,99 zł/op. 250 g

Poprzedni

Melatonina - jak działa i dlaczego jej potrzebujemy?

Następny

NOWOŚĆ 2021. NUXE BODY êve de thé

Zobacz również to: