fbpx
czwartek, 13 czerwca 2024

Miodowy Orzeszek to pyszna nowość z kategorii past orzechowych z dodatkami. Prażone orzeszki ziemne zostały zmielone na półpłynną pastę „smooth” i połączone z pysznym miodem wielokwiatowym. Efekt? Smaczna pasta orzechowa słodzona miodem z pasieki Bartnik Mazowiecki. Miodowy Orzeszek stanowi doskonały dodatek do wielu potraw. Z powodzeniem sprawdzi się na naleśnikach lub gofrach, a także będzie świetnie smakował na kanapce. Łasuchy mogą go wyjadać bezpośrednio ze słoiczka.

Miodowy Orzeszek to rozwiązanie dla fanów past orzechowych, którzy samodzielnie je dosładzają. Masło z orzechów arachidowych nie zawiera żadnych innych dodatków oprócz miodu. Jeżeli lubisz pasty orzechowe słodkie w smaku, ale jednocześnie pozbawione białego cukru, to mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci Miodowego Orzeszka, czyli pasty orzechowej słodzonej miodem.

Surowce, z których produkowana jest nasza pasta z orzechów arachidowych, są najwyższej jakości – orzechy pochodzą od sprawdzonych dostawców, zaś miód pochodzi z naszej mazowieckiej pasieki.

Składniki: pasta z orzechów arachidowych prażonych 83%, miód wielokwiatowy 17%
Nie zawiera oleju palmowego
Wyprodukowano w Polsce.

Zastosowanie:

– jako pasta do kanapek,
– dodatek do owsianki,
– dodatek do gofrów, naleśników i ciast,
– dodatek do smoothie.

Marka

Bartnik Mazowiecki to rodzinna pasieka położona w sercu Mazowsza. W obecnym kształcie nasza rodzinna pasieka „Bartnik Mazowiecki” to efekt pasji oraz wieloletniej pracy jej założyciela, czyli Edwarda Kalińskiego. Początkowo nasza pasieka prowadzona była hobbystycznie, lecz wraz z biegiem lat oraz nabywanym doświadczeniem praca przy pszczołach stała się naszym głównym zajęciem. Obecnie Bartnik Mazowiecki to pasieka licząca kilkaset rodzin pszczelich, którymi opiekuje się Edward Kaliński wraz z córką Justyną, która dla pszczelarstwa zrezygnowała z pracy w korporacji. Praca przy pszczołach oraz dostarczanie naszym Klientom prawdziwego, naturalnego miodu oraz zdrowego pyłku pszczelego sprawia nam mnóstwo radości! Obecnie śmiało możemy stwierdzić, że praca jest równocześnie pasją.

Cena:

Miodowy orzeszek Bartnik Mazowiecki® (300 g): 22,99 zł
Produkt w sprzedaży internetowej pod adresem: www.bartnikmazowiecki.pl

Poprzedni

Majowe wieczory? Tylko z pysznym jedzeniem!

Następny

HANDLARZE ARABSKICH NIEWOLNIKÓW

Zobacz również to: