fbpx
sobota, 20 lipca 2024

Słynne zegarki automatyczne SWATCH SISTEM51 zostały teraz wykonane z materiałów pochodzenia naturalnego! W wyniku połączenia innowacji, biomateriałów i szwajcarskiej precyzji powstał wyjątkowy efekt, a czas jest wykorzystywany niezwykle skutecznie… i to Ty o tym decydujesz. Mechanizm składający się z 51 elementów połączonych centralnie 1 śrubą został złożony w pełni automatycznie. Ta esencja innowacji zamknięta w jednym zegarku wyraża wciąż aktualne przesłanie – Swatch jest ponadczasowy.

We wrześniu Swatch zaprezentował swoją najnowszą innowację – jako pierwsza firma z branży zegarmistrzowskiej zastąpiła wszystkie konwencjonalne materiały stosowane w produkcji seryjnej materiałami naturalnymi. Nowe wyraziste modele wymagają zdecydowanych haseł, które przemówią do umysłu lub do serca: „DON’T BE TOO LATE” i „TIME IS WHAT YOU MAKE OF IT” – wybór należy do Ciebie.

SWATCH SWATCH

Niedawno wprowadzone materiały pochodzenia naturalnego, pozyskiwane z nasion rącznika pospolitego, zadebiutowały w linii zegarków mechanicznych SISTEM51, stanowiąc prawdziwy wyczyn inżynieryjny. Pierwszy mechanizm automatyczny zmontowany podczas w pełni zautomatyzowanego procesu pozostaje prawdziwą sensacją w branży, uznawaną za jedno z najciekawszych osiągnięć mechanicznych w przemyśle zegarmistrzowskim ostatniej dekady. Jak każdy zegarek automatyczny, SISTEM51 nie potrzebuje baterii – jest zasilany przez użytkownika. Każdy ruch nadgarstka wprawia wahnik w ruch, nakręcając zegarek, dlatego mechanizm SISTEM51 nazywamy „automatycznym” lub „samonakręcającym się”. Nawet po zdjęciu z nadgarstka i odłożeniu na chwilę, zegarka działa aż 90 godzin. Nie ma chwili do stracenia, nie spóźnij się i poznaj modele mechaniczne, które czerpią z sił matki natury.

Poprzedni

W cieniu zła

Następny

The makeup removal your skin deserves! Kosmiczny wymiar domowego spa z zestawem pielęgnacyjnym Cosmic Spa i turbanami do włosów Hair Wrap od GLOV

Zobacz również to: