fbpx
czwartek, 13 czerwca 2024

Czasem zdarza się Wam pewnie zaskoczyć swoich znajomych nową, szaloną fryzurą, czy przekazaniem im informacji o tym, jak nie podobną do siebie decyzję ostatnio podjęliście. Warto być nieprzewidywalnym, żeby szara codzienność dostarczała nieco więcej uroku, smaku, czy radości. Życie maluje różne, często niespodziewane scenariusze i zapewne wszyscy się do tego, chcąc nie chcąc, przyzwyczailiście. Pogoda ostatnimi czasy też nas zaskakuje – robi się coraz cieplej, ale nadal pojawiają się pochmurne, chłodniejsze, a nawet deszczowe dni. Warto je osłodzić sobie i najbliższym, zdrowo poplątaną Majową Mieszanką MixIt!

Ten miesiąc zdecydowanie zasługuje na miano najlepszego w ciągu roku! Urokliwość promieni słońca i natury, na nowo rodzącej się do życia, jak na tacy podaje nam nowe możliwości spędzania czasu z najbliższymi. To przecież właśnie w maju zaczynacie organizować pikniki, rowerowe wyprawy, spacery po lesie, czy planujecie zbliżające się wakacje i weekendy wolne od pracy gdzieś poza miastem.

Do realizacji wszystkich przedsięwzięć potrzeba nowej, wspaniałej, energii. A taką, bez cienia wątpliwości, dostarczy Wam owocowa Mieszanka z rubinową czekoladą. Zdrowo pomieszaliśmy owoce, takie jak czereśnie, maliny, czy czerwoną porzeczkę z delikatną, różową czekoladą, tak abyście mogli zaskoczyć znajomych tą orzeżwiająco-słodką mieszanką. I nie martwcie się o to, że się “przesłodzicie”! Nasze mieszanki po otwarciu, zachowują swoją świeżość jeszcze przez trzy miesiące. Akurat do zakończenia wakacji! (Chociaż nie wierzymy, że zostawicie ją “na później”…) Na najbliższym spotkaniu koniecznie poczęstujcie ich naszą chrupiącą recepturą na energetyzującą przekąskę! To żródło kwasu foliowego, witamin z grupy B, składników mineralnych oraz witaminy C! No a kto nie chciałby mieć przyjaciela, który dba o zdrowie i podniebienie swoich najbliższych? To istny anioł!

Majowa Mieszanka MixIt to świetna propozycja dla tych, którzy wierzą w ideę “przez żołądek do serca”. Dr Alan Hirsch, neurolog i psychiatra z Fundacji Smell and Taste w Chicago prowadzi badania dotyczące wpływu ulubionych smaków na temperament. Okazuje się, że Wy – miłośnicy łakoci i słodyczy – jesteście pełniejsi optymizmu, bardziej radośni, ale i… bardziej kochliwi(!) od tych, którzy preferują, na przykład pikantne smaki. Może to dlatego czekolada jest afrodyzjakiem?

Idąc tym tropem – naszą różową słodycz możecie zabrać ze sobą również na rande-vous! Wyobraźcie sobie tylko – Was dwoje, promienie słońca, niewinny flirt i wspólne chrupanie! Kto wie… może to będzie miłość od pierwszego chrupnięcia?

Poprzedni

Sposoby na odprężenie - Aroma Home SPA Series

Następny

Ochrona przeciwsłoneczna? To jasne… jak słońce! Skóra cały rok pod ochroną Nivelazione Skin Therapy SUN

Zobacz również to: