fbpx
sobota, 18 maja 2024

Pięknie zapakowane praliny doskonałej jakości to jeden z najchętniej kupowanych prezentów z okazji Bożego Narodzenia. W tym roku, po raz pierwszy w świątecznej ofercie Colian znalazła się linia Goplana Premium – limitowana edycja pralin w ekskluzywnych opakowaniach. Globalna marka czekoladowa, która z powodzeniem zdobywa rynki międzynarodowe, będzie dostępna w sprzedaży w Polsce tylko w okresie świątecznym.

Goplana Premium to globalna marka czekoladowa, stworzona na gruncie ponad 100-letniej gwarancji wysokiej jakości czekolady Goplana 1912. Dedykowana wszystkim, zawsze i wszędzie – bez względu na różnice etniczne, kulturowe i pokoleniowe. Goplana Premium to ponadczasowa, wielokulturowa i różnorodna opowieść o radości z małych rzeczy i szczęściu pozornie zwykłych chwil, spędzanych na co dzień i od święta „wokół czekolady”. Jej istotę oddaje hasło: Goplana 1912. Give, Share, Enjoy a Good Life.

Świąteczna oferta Goplany Premium obejmuje praliny idealne na każdą okazję – na prezent, do dzielenia się z bliskimi, wspólnej lub indywidualnej konsumpcji. Znajdziemy w niej wielosmakowe praliny w różnych formatach i gramaturach oraz galaretki w czekoladzie, w eleganckiej i spójnej szacie graficznej.

W okresie świątecznym Polacy często wybierają praliny na prezent. Szczególnie chętnie sięgają po produkty w pięknych ozdobnych opakowaniach. Doskonałą propozycją na gustowny upominek od Goplany Premium są bomboniery z wyborem pralin z mlecznej i deserowej czekolady z kremowymi nadzieniami w różnych smakach:

• Goplana Chocolate Secrets (238 g), cena det. ok. 17 zł
• Goplana Chocolate Fantasies (165 g), cena det. ok. 14 zł
• Goplana Chocolate Creations (114 g i 228 g), cena det.
ok. 9 zł i 19 zł odpowiednio

Jako niezobowiązujący prezent w mniejszym formacie (i rozsądnej cenie ok. 10 zł!) doskonale sprawdzą się indywidualnie pakowane praliny z linii TWISTY. Przepięknie się prezentują i smakują wybornie! W ofercie znajdziemy:

• Goplana TWISTY Pistachio (186 g), cena det. ok. 10 zł – praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem o smaku pistacjowym i kruszonymi pistacjami
• Goplana TWISTY Choco-Choco (186 g), cena det. ok. 10 zł – praliny z deserowej czekolady z nadzieniem o smaku czekoladowym i kawałkami czekolady
• Goplana TWISTY Almondo (186 g), cena det. ok. 10 zł – praliny z mlecznej czekolady z nadzieniem o smaku migdałowym i kruszonymi migdałami
• Goplana CRISPY Choco-Nut (189 g), cena det. ok. 10 zł. – praliny z deserowej czekolady z czekoladowymi chrupkami i nadzieniem o smaku orzechów laskowych.

Polacy uwielbiają galaretki w czekoladzie! Dlaczego? Bo są lekkie, pełne soczystego smaku i przywołują wspomnienia z dzieciństwa… Będą idealnym prezentem dla przyjaciółki czy słodkim drobiazgiem do kawy. W linii Goplana DELIGHTS znajdziemy galaretki: pomarańczową, cytrynową, wiśniową i czarna porzeczka oblane aksamitną, deserową czekoladą. Wszystkie w cenie ok. 10 zł za opakowanie 190 g.

• Goplana Orange DELIGHTS (190 g), cena det. ok. 10 zł
• Goplana Lemon DELIGHTS (190 g), cena det. ok. 10 zł
• Goplana Blackcurrants DELIGHTS (190 g), cena det. ok. 10 zł
• Goplana Cherry DELIGHTS (190 g), cena det. ok. 10 zł.

Trudno wyobrazić sobie święta bez odrobiny słodyczy. Warto sięgnąć po polskie produkty premium, które najwyższą jakością i eleganckim wyglądem podkreślą wyjątkowość każdej chwili. Z sukcesem goszczą już na rynkach międzynarodowych, czas by zachwyciły także nas!
Świąteczna, limitowana oferta Goplany Premium jest dostępna w sprzedaży od końca października br.

Producent: Colian Sp. z o.o.

Poprzedni

TRENDY W MAKIJAŻU OD IUNO Cosmetics JESIEŃ-ZIMA 2020

Następny

Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie

Zobacz również to: