fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż… a wraz z tym wielkim wydarzeniem czekają nas spore przygotowania. Porządki to jedno, ale każdy z nas chce poczuć odrobinę magii, dekorując swój dom na Święta. Jak zrobić to w niebanalny, wywołujący pozytywne emocje sposób? Podpowiadamy!

Gwiazdkowe dekoracje

Jak sprawić, by nasz dom był pełen magii jeszcze przed Świętami? Oczywiście za pomocą dekoracji! Większość z nas zastanawia się – kiedy możemy zacząć przygotowywać dom na Święta – ogłaszamy, że nie ma na co czekać. Oczywiście mile widziane będą wszelkiego rodzaju światełka, lampiony i świeczniki. Doskonale sprawdzą się także świąteczne ozdoby tekstylne, takie jak bieżniki, koce czy poduszki.

Jednak jeśli chcemy, by nasz dom był naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny – możemy stworzyć swoje własne personalizowane Poduszki ze zdjęciem lub Kubek emaliowany od CEWE. To niezwykłe elementy dekoracyjne, ale także doskonały prezent dla wyjątkowej osoby. Po pierwsze: pięknie wyglądają. Po drugie: możemy umieścić na nich zdjęcia, jakie tylko nam się zamarzą – mogą to być fotografie z wyjazdów rodzinnych, zdjęcia dzieci, ale także pięknych krajobrazów z miejsc, do których chętnie byśmy powrócili. Po trzecie: zdjęcia umieszczone na przedmiotach codziennego użytku będą zabierać nas w podróż w czasie, ale także sprawią, że będziemy bliżej miejsc czy osób, za którymi tęsknimy.

Możemy także skorzystać z super rozwiązania, by umieścić zdjęcia w pudełku, które jednocześnie będzie stanowiło ramkę do zdjęć. Możemy w ten sposób udekorować sypialnię. Na zewnątrz będziemy mieć elegancką ozdobę dla komody czy szafki nocnej, a w środku skryjemy resztę wspaniałych wspomnień.

A jeśli szukamy innych inspiracji na wywołane odbitki, możemy stworzyć własną Fotochoinkę ze zdjęć. Wystarczy, że przykleimy je tak, by ich układ przypominał choinkę. Aby ułatwić sobie pracę, możemy zacząć od samego dołu, układając dziesięć zdjęć, a każdy kolejny segment tworzyć o odpowiednio mniejszą liczbę wydruków. Możemy przykleić je do ściany, szafy lub zrobić super dekorację przyklejając fotografie na drewniane deseczki przytwierdzone do ściany, zdobiąc lampkami czy świątecznymi gałązkami.

dom na Święta

A na ścianę…

No właśnie – oczywistym jest dekorowanie domu w lampki świąteczne, ale to robi każdy. Jak ozdobić nasz dom w niebanalny i wyjątkowy sposób? Oczywiście zdjęciami. Czy jest coś bardziej osobistego, niż fotografie ze wspólnie przeżywanych momentów, wyjazdów czy spontanicznych zdjęć na spacerze? Personalizowane Fotoobrazy od CEWE są wspaniałym rozwiązaniem i doskonałą alternatywą dla obrazków zakupionych w sklepie. Nic nie może się równać tym chwilom, kiedy podczas spędzania czasu w domu będziemy zerkać na obrazy, będące migawkami naszych wspomnień.

Taki Fotoobraz od CEWE możemy stworzyć na rozmaite sposoby. Wszystko w zależności od tego jakie mamy wnętrze i jakiego efektu oczekujemy. Jeśli w naszym domu królują ciepłe klimaty i naturalne meble – możemy stworzyć swoją dekorację na drewnie. Jeśli chcemy umieścić je w wybranej przez siebie ramie – wybierzemy wydruk na papierze fotograficznym. Z kolei jeśli chcemy by nasze zdjęcia nabrały wyglądu niczym prawdziwy obraz, możemy stworzyć Fotoobraz na płótnie. Takim sposobem będziemy mieć swoje dzieło sztuki w salonie, na którym znajdzie się rodzinna fotografia.

Jeśli mamy w swoim życiu kogoś wyjątkowego, możemy sprawić mu także prezent w postaci takiego personalizowanego obrazu. Na pewno ucieszą się z niego dziadkowie, rodzeństwo i przyjaciele. Taki prezent przetrwa wiele lat, a obdarowani będą mogli cały czas spoglądać na zdjęcia przywodzące wspomnienia cudownych chwil.

Doskonałą dekoracją może stać się także CEWE Fotokalendarz. Możemy wybrać dowolny rozmiar i rodzaj takiego kalendarza, który będzie nam służył przez cały rok. By jednocześnie był on wspaniałym dodatkiem do wnętrza, możemy pokusić się o Fotokalendarz z drewnianą listwą, który będzie pięknie wpisywał się we wnętrze domu. Może umieścisz na nim rysunki swojego dziecka i zawiesisz go w pokoju malucha? Taki kalendarz możemy zachować na pamiątkę, a z pewnością będzie on wzbudzał wiele wspomnień.

dom na Święta

Gwarancja najwyższej jakości

Chcesz mieć pewność, że zamówione fotoobrazy będą najwyższej jakości? CEWE daje 100% Gwarancji Satysfakcji przy zakupie swoich fotoproduktów. Wszystkie są tworzone z dbałością o najmniejsze szczegóły. Fotografie drukowane są na wysokiej klasy materiałach, dzięki czemu możesz mieć pewność i zaufanie, że Twoje zdjęcia zyskają wyjątkową oprawę.
Nie musimy czekać z przygotowaniami do ostatnich dni grudnia. Zadbajmy o ten wyjątkowo radosny i ciepły klimat Świąt. Takie niebanalne dekoracje z wizerunkiem naszych najbliższych z pewnością poprawią nam nastrój podczas zimowych dni, a porządek pozwoli nam na spokojne przygotowanie wigilijnych potraw, bez pośpiechu.

Więcej inspiracji na www.cewe.pl

Poprzedni

Kurkuma – superfood dla skóry!

Następny

Konopna pielęgnacja z Herbal Care

Zobacz również to: