Chili Fat Burner – czyli: czarne wyszczupla


Chili Fat Burner

Odchudzanie się to wieczny kobiecy rytuał – niektóre z nas są już prawdziwymi specjalistkami w tej dziedzinie. Taka już nasza natura – panowie lubią u partnerek nieco zaokrąglone kształty, a panie i tak zawsze twierdzą, że ważą za wiele i ostatnio przytyły. Warto wypracować sobie takie żywieniowe nawyki, które pozwolą utrzymać optymalną wagę. A jeżeli potrzebujemy wsparcia, sięgnijmy po ognisty suplement diety z naturalnym spalaczem tłuszczu – Chili Fat Burner firmy Alter Medica. W czarnym opakowaniu, bo wiadomo, że czarne wyszczupla. Panom też się przyda…

Chili Fat Burner zawiera naturalne składniki, które wspomagają proces redukowania tkanki tłuszczowej i ułatwiają odzyskanie wymarzonego rozmiaru, czyli: papryczkę chili, ekstrakt z zielonej herbaty i błonnik jabłkowy.

Jak działa Chili Fat Burner?

• stymuluje metabolizm tłuszczu i przyspiesza jego przemianę w energię, którą nasz organizm na bieżąco wykorzystuje;
• ułatwia modelowanie sylwetki i redukuje nawet już istniejący zapas tkanki tłuszczowej;
• wspomaga odchudzanie i oczyszczanie organizmu z toksyn utrudniających powrót do dawnej sylwetki;
• daje uczucie sytości, zapobiegając atakom niepohamowanego apetytu, szczególnie na słodkie i tłuste potrawy.

Papryczka chili jest naturalnym katalizatorem procesu metabolizmu. A wszystko za sprawą organicznego związku znanego jako kapsaicyna. To on odpowiada za ostry, palący smak papryczki chili. Pobudza też wydzielanie śliny i soków żołądkowych, stymulując proces trawienia. Naukowcy twierdzą bowiem, że po zjedzeniu ostrej potrawy, na przykład tej przyprawionej chili, nasz organizm jest w stanie spalić nawet do 45% więcej kalorii niż po zjedzeniu łagodnego w smaku posiłku. Nie musimy nic robić! Mało tego – kapsaicyna nie tylko stymuluje metabolizm, ale przyczynia się też do spalania już istniejącej tkanki tłuszczowej.

Kapsaicyna kryjąca się w chili poprawia pracę układu krążenia, wspomagając proces oczyszczania organizmu z toksyn i wolnych rodników, które utrudniają odchudzanie i przyspieszają proces starzenia się wszystkich tkanek.
To ona również sprawia, że nie czujemy potrzeby podjadania między posiłkami – znika problem napadów wilczego apetytu, które są w stanie zniweczyć skutki najlepiej nawet zaplanowanej diety. Kapsaicyna hamuje apetyt zwłaszcza na słodkie i tłuste jedzenie.

Bogata w katechiny zielona herbata − prócz tego, że jest niezwykle smaczna i orzeźwiająca (przynajmniej zdaniem niektórych) – to jeszcze ma unikalne właściwości odchudzające. Ogranicza wchłanianie tłuszczu w jelitach, stymuluje redukcję już istniejącej tkanki tłuszczowej, a nawet cellulitu. Jest znana z działania detoksykującego – oczyszcza organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii, toksyn i wolnych rodników.

Błonnik jabłkowy łączy wszystkie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. Bo w procesie trawienia wchłania wodę i pęcznieje w żołądku, dając uczucie sytości i zwiększając komfort trawienny. Skraca w ten sposób czas przebywania i wchłaniania w ściankach jelit niechcianych składników pokarmowych (tłuszczu, cholesterolu i trójglicerydów). Poprawia perystaltykę jelit i przyspiesza pozbywanie się resztek pokarmowych. Czujemy się najedzeni i nie mamy ochoty na deser ani dokładkę.

Czarne opakowanie preparatu Chili Fat Burner kryje w sobie 30 kapsułek – wystarcza na cały miesiąc kuracji i kosztuje ok. 40 zł. Aby uzyskać oczekiwane efekty, należy zażywać jedną kapsułkę dziennie, koniecznie, rano przed posiłkiem, popijając szklanką wody.

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Usta w pełnym blasku!
Następny CO TO JEST MIKROBIOTA?