3 skuteczne afrodyzjaki


skuteczne afrodyzjaki wyspa kobiet

Czy istnieją skuteczne afrodyzjaki? Jak najbardziej! To naturalne, ziołowe, znane od stuleci środki wzmacniające libido u kobiet oraz potencję u mężczyzn. Choć działanie niektórych afrodyzjaków pozostaje dziś kwestią sporną, ich popularność wcale nie maleje. Czy warto zatem w nie inwestować? Jak wybrać te najlepsze?

“Seksowna” dieta

Według naukowców niektóre substancje chemiczne zawarte w pożywieniu i w niektórych przyprawach faktycznie mogą wywierać pewien wpływ na poziom naszego libido, a tym samym stanowić skuteczne afrodyzjaki. Aby więc zapewnić sobie doskonałą kondycję intymną warto zaopatrzyć swoją kuchnię w takie produkty jak lukrecja (zapach czarnej lukrecji ma wzmagać przepływ krwi do penisa o 13%!), gałka muszkatołowa, kardamon, imbir, bazylia.

Prawidłowa, zróżnicowana dieta należy zatem do najłatwiej dostępnych afrodyzjaków! Jeśli pragniemy jednak bardziej wzbogacić swoje menu o produkty posądzane o typowo erotyczne działanie, mamy do wyboru szereg przeróżnych produktów. Jak wybrać najlepszy?

Skuteczne afrodyzjaki

Wiele suplementów diety opatrzonych etykietką “afrodyzjak” i mających za zadanie stymulować poziom libido, to po prostu zwykłe preparaty witaminowe. Ich przyjmowanie nie przyniesie nam żadnej szkody, ale i też raczej nie przyniesie pożądanych korzyści. Wybierając skuteczne afrodyzjaki warto zatem zwrócić uwagę na obecność takich składników, które rzeczywiście mogą w jakiś sposób stymulować poziom naszej sprawności seksualnej – należą do nich przede wszystkim: L-Arginina, żeń szeń, yohimbe, epimedium.

Ze względu na obecność wymienionych substancji, na szczególną uwagę zasługuje preparat dla kobiet i mężczyzn SPANISH LOVE DROPS oraz preparat dla kobiet LIBIDO ELIXIR. Oba te produkty należą również do najczęściej kupowanych na rynku naturalnych afrodyzjaków – a to raczej dobrze świadczy o ich działaniu.

Jak działają feromony?

Omawiając temat afrodyzjaków nie sposób nie wspomnieć o feromonach – słynnych, bezwonnych, lotnych związkach, determinujących wiele naszych zachowań poza działaniem umysłu świadomego. Jak wygląda ich działanie w praktyce? Feromony to substancje, które skutecznie wspomagają zaplanowane działania. Nie oznacza to jednak, iż dzięki nim namówimy na randkę osobę, która nie jest nami zainteresowana – gdy dana osoba jest zamknięta na wszelką komunikację, zastosowanie feromonów nie przyniesie oczekiwanych efektów. Jednakże, gdy jest przeciwnie, wówczas feromony działają poniekąd jak lotny afrodyzjak, znacznie zwiększając nasze szanse na sukces!

Decydując się na zakup syntetycznych feromonów należy wystrzegać się niepewnych, niesprawdzonych źródeł. Dobrym zakupem będą feromony dla kobiet LOVE&DESIRE FEMME oraz dla mężczyzn LOVE&DESIRE HOMME. I pamiętajmy, że tylko wtedy, gdy kupujemy w wiarygodnym, sprawdzonym sklepie, możemy mieć pewność, iż rzeczywiście nabyliśmy opakowanie feromonów, zamiast taniej, pozbawionej wartości perfumowanej wody.

Od zarania dziejów ludzkość nieodmiennie pasjonuje się tematem afrodyzjaków. Owiane aurą tajemnicy kojarzą się nam raczej z jakimiś magicznymi rytuałami, niż ze zdrowym odżywianiem i higieną psychiczną. Jeśli w Twoim życiu brakuje nieco pikanterii, jak najbardziej warto sięgnąć po skuteczne afrodyzjaki, nie oczekując jednak od nich gwałtownej magicznej przemiany, lecz raczej delikatnego wsparcia. Tak zastosowane, z pewnością odniosą pożądany skutek!

Poprzedni Mini-nawyki na dzień dobry i dobranoc. Utrzymaj z marką Luksja dobry nastrój podczas jesiennej aury
Następny Królowa wśród sałat – Roszponka od marki Eisberg