fbpx
sobota, 18 maja 2024

Kąpiele, wodne szaleństwa i cudowna zabawa – jeżeli o tym piszemy, to znaczy, że wakacje zbliżają się wielkimi krokami! Udany wypoczynek to taki, który jest również bezpieczny, dlatego Strażak Sam przygotował dla Was konkurs, w którym nie tylko możecie poznać zasady zachowania nad wodą, ale również wygrać atrakcyjne nagrody. Jedną z nich jest rodzinny wyjazd na wakacje.

Ulubiony strażak najmłodszych nie tylko bawi, ale i edukuje maluchy. Zbliżają się wakacje, a więc odpoczynek od nauki, ale o jednym warto pamiętać – o bezpieczeństwie. Sezon kąpieli i wodnych szaleństw to przecież czas, w którym szczególnie trzeba zachować ostrożność. Strażak Sam przygotował dla wszystkich dzieci konkurs, w którym można dowiedzieć się co nieco o bezpieczeństwie nad wodą, a oprócz tego zdobyć fantastyczne nagrody.

Co zrobić, aby wygrać?

Zasady są proste. Wystarczy wejść na stronę konkursową, poprawnie rozwiązać quiz dotyczący bezpiecznej zabawy nad wodą oraz udzielić odpowiedzi na pytanie otwarte.
Te najbardziej kreatywne zostaną nagrodzone! Dodatkowo, 100 pierwszych osób, które poprawnie rozwiąże quiz, otrzyma drogą pocztową certyfikat bezpieczeństwa od samego Strażaka Sama!

Nagrody

Do wygrania są atrakcyjne zestawy zabawek i akcesoriów od bohatera z Pontypandy, takie jak Łódź marki Simba, ręcznik z podobizną Sama czy książka z zadaniami. Zwycięzca, który prawidłowo rozwiąże quiz i udzieli najciekawszej odpowiedzi na pytanie otwarte, otrzyma dodatkowo voucher o wartości 5000 zł do zrealizowania w biurze podróży Itaka.

Więcej informacji o konkursie: http://konkursstrazaksam.pl/
Akcja trwa od 16 do 30 maja.

Poprzedni

Różowy zawrót głowy w drogeriach Natura

Następny

5 przykazań slow fashion

Zobacz również to: