fbpx
wtorek, 23 lipca 2024

Każdy rodzic wie, że pranie ubranek maluszka to niełatwe zadanie. Świeżo upieczeni rodzice często gubią się w wyborze właściwego detergentu, programu prania i płukania, czy ustawień właściwej temperatury. Nic dziwnego, skoro ubranka małego dziecka są wykonane z delikatnych tkanin, a skóra malucha jest o wiele wrażliwsza niż dorosłych. Dlatego do prania dziecięcych ubranek, a także pościeli i kocyków należy używać wyłącznie specjalnych środków piorących, dedykowanych dla dzieci.

TWÓJ NATURALNY WYBÓR…

Flo Baby to linia hipoalergicznych produktów, które mogą być stosowane już od pierwszych dni życia dziecka. Płyn do prania bielizny niemowlęcej delikatnie, ale skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze plamy, a jednocześnie jest łagodny dla skóry dziecka. Koncentrat do płukania sprawia, że tkaniny stają się miękkie i delikatne w dotyku. Produkty nie zawierają barwników, fosforanów ani parabenów i przebadane są dermatologicznie.

FLO to marka łącząca w sobie nowoczesność, troskę o czystość w domu i ochronę środowiska. To uniwersalne produkty tworzone przy użyciu naturalnych olejków oraz ekstraktów z owoców i kwiatów. W produkcji wykorzystywane są łatwo biodegradowalne, skuteczne związki powierzchniowo czynne. Produkty marki FLO są delikatne dla skóry rąk oraz zawierają konserwanty o niskim potencjale alergizującym, nie zawierają fosforanów ani parabenów.

Skuteczność i wyjątkowa wydajność formuł produktów FLO gwarantowana jest niemieckim systemem produkcji i jakości.

Flo Baby hipoalergiczny płyn do prania

Flo Baby hipoalergiczny płyn do prania bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych może być stosowany już od pierwszych dni życia Twojego dziecka. Dzięki innowacyjnej formule piorącej skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze plamy, a jednocześnie jest delikatny i bezpieczny dla skóry niemowląt i dzieci. Łatwo się wypłukuje nie powodując podrażnień. Nie zawiera enzymów, fosforanów, barwników i wybielaczy optycznych. Jest też polecany do prania odzieży dzieci o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Flo Baby to uniwersalny płyn przeznaczony do prania ubrań białych i kolorowych. Pozostawia subtelny, świeży zapach. Produkt przebadany dermatologicznie.

Cena: 8,99 zł (1 L)pranie ubranek

Flo Baby hipoalergiczny koncentrat do płukania

Flo Baby hipoalergiczny koncentrat do płukania bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych może być stosowany już od pierwszych dni życia Twojego dziecka. Sprawia, że tkaniny stają się miękkie i delikatne w dotyku. Łatwo się wypłukuje nie powodując podrażnień. Koncentrat do płukania Flo Baby jest delikatny i bezpieczny dla skóry niemowląt i dzieci. Nie zawiera barwników. Jest też polecany do płukania odzieży dzieci o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Pozostawia subtelny, świeży zapach. Produkt przebadany dermatologicznie.

Cena: 6,79 zł (1 L)

Produkty marki FLO dostępne są w sieciach supermarketów i sklepów detalicznych i online na terenie całego kraju.

 

Poprzedni

Kontrowersje wokół karmienia piersią

Następny

Styl gwiazdy: Lily Collins

Zobacz również to: