fbpx
niedziela, 19 maja 2024

Umiejętne budowanie relacji z ludźmi i światem wymaga ćwiczeń. Najlepszym sposobem na rozwijanie tych umiejętności u dzieci jest oczywiście zabawa. Nowość od marki Fisher-Price czyli Interaktywny turlaczek Rovee™ został stworzony z myślą o tym, by wiele dzieci mogło znaleźć w nim przyjaciela na dłużej.

Dorośli, w odróżnieniu od maluchów, dysponują doświadczeniem oraz umiejętnościami pomagającymi nawiązywać i rozwijać relacje w pędzącym świecie. Mowa nie tylko o relacjach międzyludzkich, ale także tych, które łączą z otaczającą rzeczywistością, bowiem bliskie każdemu sercu są zarówno osoby, jak i przedmioty. Potrzeba nawiązania więzi i interakcji z otoczeniem wykształca się w dzieciach bardzo wcześnie: kluczowe jest, aby świadomie ją zaspokajać. Na rynku dostępnych jest mnóstwo fantastycznych zabawek edukacyjnych, z których dzieci po kilku miesiącach wyrastają, podobnie jak z ubranek. Właśnie dlatego dobrym pomysłem jest zakup takiej zabawki, która w umiejętny sposób przykuje uwagę malucha na dłużej.

Stymulacja na każdym etapie wczesnego rozwoju

Z pomocą rodzicom przychodzi najnowsza propozycja od marki Fisher-Price czyli Interaktywny turlaczek Rovee™. Zabawka ta może towarzyszyć maluchowi od pierwszego raczkowania po dywanie do pierwszych dni przedszkola! Interaktywny turlaczek został zaprojektowany tak, by rósł wraz z dzieckiem i edukował poprzez zabawę na wszystkich etapach wczesnego rozwoju. Funkcje zabawki zostały uporządkowane w czterech trybach edukacyjnych przepełnionych muzyką i wesołymi zadaniami, które nie tylko tworzą okazję do wyśmienitej, aktywnej zabawy, ale też do nauki i poznawania świata. Rovee pomaga dziecku w nauce literek, cyferek i kolorów, a także zachęca malucha do ruchu.

Idealny kompan do zabawy z rodzeństwem

Zabawki, które rosną razem z dzieckiem, pozwalają zarówno oszczędzić pieniądze i cenną przestrzeń w mieszkaniu, ale doskonale sprawdzą się także podczas zabaw z rodzeństwem. Nie wszystkie dostępne na rynku produkty potrafią zainteresować zarówno raczkującego malucha, jak i czterolatka. Tymczasem, taka różnica wieku niejednokrotnie dzieli rodzeństwo mieszkające pod jednym dachem.

Uśmiechnięty turlaczek Rovee posiada potencjał do wzmocnienia relacji rodzeństwa poprzez zachęcenie do wspólnej zabawy zarówno młodsze jak i starsze dziecko. Co konkretnie potrafi ta zabawka? Samodzielnie się porusza, turlając w różnych kierunkach, świecąc, mówiąc i śpiewając. Wesoły towarzysz ma podświetlaną buzię i miękkie, ruchome ramionami, którymi klaszcze. Rovee może bawić się z dzieckiem w „a kuku”, „chowanego” a nawet rzucić do niego swoją piłeczkę.

 turlaczek

Ten wyjątkowo interesujący i ciągle chętny do figli kompan z pewnością nie będzie kolejną zabawką, do której młodsze rodzeństwo musi jeszcze podrosnąć, a starsze już się nudzi. Wszystkie funkcje zabawki zostały uporządkowane w czterech trybach edukacyjnych. Choć każdy z nich jest inny, wszystkie łączy obecność muzyki i licznych, wesołych zadań, które nie tylko tworzą okazję do wyśmienitej, aktywnej zabawy, ale też nauki i poznawania świata. Jedna zabawka może angażować przez wiele lat. Rovee to potrafi.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca do 5 lat.

Poprzedni

Naturalne domowe maseczki. 5 trików błyskawicznie poprawiających urodę

Następny

Poczuj intensywny smak czekolady do picia autorstwa DecoMorreno

Zobacz również to: