fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Zmiany pór roku oraz wysokości temperatur – to zawsze duży stres dla organizmu. Wydaje się wtedy, że najlepszym rozwiązaniem jest owinąć się puszystym kocem, napić się gorącej herbaty i cieszyć się komfortem własnego domu, oglądając ulubiony film. Nie należy niepotrzebnie wychodzić na zewnątrz, zwłaszcza jeśli za oknem pada deszcz i wieje nieprzyjemny wiatr.

Faktycznie, czasami warto spędzić kilka takich leniwych dni, ale aktywność fizyczna jest niezbędną częścią naszego życia oraz kluczem do zdrowia.

Warto podkreślić, że to, co odczuwamy dotyka także nasze dzieci. Aby odnaleźć w sobie tą energię i chęć, trzeba przez cały rok przygotowywać się do tego zimnego okresu odpowiednim całorocznym suplementowaniem diety. W tym pomoże Pelavo, czyli połączenie naturalnych składników z najnowszą wiedzą medyczną, stworzone dzięki zaawansowanym metodom ekstrakcji i nowoczesnej technologii.

Kluczowym składnikiem syropów Pelavo jest standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej, który w naturalny sposób wspomaga zdrowie dróg oddechowych, pomagając w ich prawidłowym funkcjonowaniu – również u najmłodszych pacjentów powyżej 3 roku życia.

Preparaty zawierają także witaminę C, która dodatkowo wspiera naturalne siły obronne organizmu. Dlatego też, aż 85% Mam potwierdza, że Pelavo wspiera odporność ich dziecka.

Dodatkowo preparaty Pelavo wyróżniają się wśród innych produktów zawierających w składzie ekstrakt z pelargonii afrykańskiej kompleksowym działaniem w różnych wariantach, wyjątkową synergią skutecznych, przebadanych naukowo składników roślinnych oraz zaskakującą wydajnością!

Jedno opakowanie Pelavo starcza na 16 dni, a maksymalna dzienna ilość płynu do podania to tylko niewiele ponad jedna łyżeczka .

PELAVO TO SZEROKI WYBÓR ROŚLINNYCH PREPARATÓW
O POTWIERDZONEJ SKUTECZNOŚCI, DOPASOWANYCH DO WIEKU
I KONKRETNEJ POTRZEBY MALUCHA

Warto też zadbać o odpowiednie nawadnianie organizmu. Pierwsza wersja to picie wody – regularnie i małymi łykami. Pamiętaj, że nawadnia też jedzenie, np. ogórek czy pomidory. Pomoże Ci w tym butelka filtrująca firmy Dafi.

Filtrująca butelka wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Filtr usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Wykonana jest z przezroczystego, wytrzymałego tworzywa.

SPRAWDŹ:

SUPLEMENT DIETY PELAVO OSKRZELA – ok. 24 zł/ 120 ml; SUPLEMENT DIETY PELAVO NOS I ZATOKI – k. 24 zł/ 120 ml; SUPLEMENT DIETY PELAVO MULTI 6+ – ok. 24 zł/ 120 ml; SUPLEMENT DIETY PELAVO MULTI 3+ – ok. 24 zł/ 120 ml; DAFI – BUTELKA FILTRUJĄCA – 44,90 ZŁ/ 500 ML.

Poprzedni

CROSS JEANS SUPERSTAR

Następny

Huel dodaje Meksykańskie Chili do nowej linii Hot & Savoury

Zobacz również to: