fbpx
wtorek, 23 lipca 2024

Wiele osób uważa, że życie zaczyna się po czterdziestce. I słusznie! To wiek, w którym człowiek jest wciąż sprawny fizycznie, ale posiada już doświadczenie i mądrość życiową, dzięki którym unika głupich błędów. To najlepszy czas na szukanie właściwego partnera. Każdy, kto zastanawia się jak znaleźć miłość, powinien zwrócić uwagę na kilka pomysłów.

Dbaj o siebie

To ważne! Dbaj o siebie dla własnej satysfakcji. Dobry makijaż – nie wulgarny, ale naturalny może zdziałać cuda. Sprawi, że będziesz czuła się bardziej pewna siebie – a ta cecha jest bardzo dobrze odbierana przez płeć przeciwną. Pewność siebie jest atrakcyjna.

Oprócz makijażu warto pamiętać o modnym ubiorze. W końcu, chcesz wyglądać jak dojrzała kobieta, a nie jak starsza pani. Z tego powodu, należy dbać o to, by ubiór był z tej epoki. Nie chodzi jednak o to, by przebierać się za nastolatkę. Chodzi o to, by być ubranym z klasą. Wełniana spódnica do kostek? Zastąp ją małą czarną. Elegancja zawsze jest na miejscu. Nie zapominajmy, że liczy się też to, co jest pod ubraniem.

Wygospodaruj trochę czasu na ruch – fitness albo pilates. Ruch to zdrowie. Nie tylko doda Ci energii, ale też pomoże wysmuklić sylwetkę. Dobrze dobrany trening pozwala na pozbycie się zbędnych centymetrów i utrzymuje na miejscu, to wszystko, co nie powinno opadać. Zobaczysz – regularne ćwiczenia i zdrowa dieta sprawią, że poczujesz się dobrze we własnym ciele. I będziesz wyglądać bosko.

Bądź ciekawa

Pamiętaj, że żeby zainteresować sobą atrakcyjnego mężczyznę, trzeba mieć własną osobowość. Jeżeli po pracy siadasz przed telewizorem, a potem idziesz spać, to o czym możesz opowiedzieć? No, właśnie! Nie masz niczego, co mogłoby zaintrygować potencjalnego partnera. Zamiast więc marnować czas na rozmyślanie o tym, jak znaleźć miłość, zajmij się sobą! Poświęć się swoim zainteresowaniom, tym co cię ciekawi, co zawsze chciałaś zrobić. Skoki ze spadochronem? Tak! Lekcje tańca? Pewnie! Rozwijając własne zainteresowania nie tylko masz, o czym opowiadać. Po prostu, wzbudzasz zainteresowanie. Nie wstydź się i nie przejmuj cudzą opinią, robisz to wyłącznie dla siebie i nikt nie ma prawa tego oceniać.

Wyjdź z domu

Mało prawdopodobne, żebyś spotkała księcia z bajki we własnym mieszkaniu. Musisz wychodzić z domu, otaczać się ludźmi i angażować się społecznie. Może spotkasz kogoś ciekawego, w czasie realizowania własnych pasji? O ile nie planujesz udziału w kółku haftu krzyżykowego, to masz dużą szansę spotkania mężczyzny o podobnych zainteresowaniach.

Wspólna pasja może być pierwszym wspólnym tematem. Bądź pewna siebie i wyluzowana. Pamiętaj, jesteś świetną babką, a dookoła ciebie jest mnóstwo ciekawych mężczyzn. Masz prawo być wybredna i nie musisz cieszyć z zainteresowania pierwszego lepszego faceta. W końcu, jesteś dojrzała i znasz swoją wartość.

Poprzedni

Siła spokoju

Następny

Potrójny sojusz w walce z czasem i niedoskonałościami. Nowa i unikatowa seria produktów BasicLab Esteticus

Zobacz również to: