fbpx
wtorek, 21 maja 2024

Rozmowa, również ta dotycząca seksu, to podstawa związku. Bez względu na wiek, płeć, długość relacji czy fakt posiadania dzieci, szczery dialog liczy się tak samo. To dzięki niemu, możliwe jest poszukiwanie i odkrywanie nowych obszarów przyjemności. Bez niedomówień i domysłów. Najnowsza kampania Durex „Głośni w łóżku” zachęca do rozmowy o potrzebach seksualnych. Na podstawie prawdziwych historii par pokazuje, jak dobra komunikacja przekłada się na jakość relacji oraz zadowolenie z seksu. „Głośni w łóżku” to podpowiedź, jak odkryć rozkosz dopasowania.

Rozmowy o seksie są trudnym tematem dla wielu par. Ludzie nie komunikują swoich potrzeb oraz pragnień, bo się wstydzą, obawiają reakcji partnera, są przekonani, że wysyłane przez nich komunikaty niewerbalne są czytelne i wystarczające. Często nawet nie zdają sobie sprawy, że mogą i powinni rozmawiać. Powody są różne, często zależne od wielu czynników, jednak konsekwencje mogą być tak samo poważne i odbijać się nie tylko na fizycznej sferze relacji.

Najnowszą kampanią „Głośni w łóżku”, Durex pragnie przekonać osoby będące w bliskich relacjach, że większa otwartość na tematy związane z seksem może pomóc rozwinąć związek – odkryć nie tylko własne potrzeby seksualne, ale też dowiedzieć się o pragnieniach drugiej połowy oraz znaleźć taki rodzaj przyjemności, który będzie odpowiadać obydwojgu. Szczera rozmowa o seksie może wpłynąć również na pozostałe obszary relacji. Może zbudować ogólne poczucie bezpieczeństwa i komfortu oraz podnieść poziom zaufania partnerów.

Start kampanii nie bez powodu zaplanowano na 7 czerwca. To Międzynarodowy Dzień Seksu, który jest idealnym pretekstem do zainicjowania rozmowy na intymne tematy. Rozpoczęcie celebracji tego Święta można zacząć standardowo – od kolacji i wina, ale przed fizycznym zbliżeniem, warto zapytać, co tak naprawdę sprawiłoby jej/jemu największą przyjemność. Pierwsza rozmowa może zaskoczyć i skrępować, jednak później stanie się naturalną częścią relacji, dzięki której seks i sam związek będą takie, jakich pragną partnerzy.

– Celem kampanii „Głośni w łóżku”, jak i jednym z naszych priorytetów, jest chęć namówienia ludzi do otwartości, do rozmawiania o seksie i czerpania z tego przyjemności. Jesteśmy świadomi, jak dużym problemem jest podejmowanie tego tematu, a jednocześnie wiemy, jak ważna jest komunikacja w tym obszarze. Misją marki Durex jest zachęcenie par do tej rozmowy, która jest naturalną częścią związku, oraz do poszukiwania odpowiedniego dopasowania, poprzez odkrywanie wzajemnych potrzeb i pragnień. Wierzymy, że zaczynając od tego, zmienimy na lepsze, nie tylko sferę fizyczną, ale również tą psychiczną i emocjonalną wielu związków. – komentuje Magdalena Pichelska – Fedorczuk, Wellbeing Category Manager.

W ramach kampanii powstał krótki spot reklamowy, seria dokumentów opowiadających historie relacji 4 par oraz sesja zdjęciowa. Premiera spotu odbyła się równolegle ze startem kampanii – 7 czerwca, a dokumenty ukażą się jesienią bieżącego roku. Reżyserem materiałów video jest reprezentowany przez Papaya Films Bartosz Dombrowski. To znany i doceniany na całym świecie mistrz storytellingu oraz stylu dokumentalnego. Zdobywca wielu prestiżowych nagród w Polsce i za granicą. Prace Bartosza cechuje niezwykła wrażliwość i ekspozycja piękna człowieka, a umiejętność przedstawienia złożonej historii w krótkim video to jego wyróżnik. Autorem zdjęć do kampanii jest Patryk Kin, a sesję zdjęciową stworzył Robert Ceranowicz, obaj reprezentowani przez Papaya Films.

Do realizacji materiałów Durex zaangażowano cztery różne pary, by podkreślić, że temat rozmowy o potrzebach, dotyczy wszystkich, niezależnie od wieku, płci czy stażu związku. Prawdziwe pary, bez doświadczenia aktorskiego, które żyją ze sobą na co dzień, pokazały autentyczne emocje i relacje. Każda z nich ma inną historię, a ich charakterystyka odzwierciedla najczęściej spotykane modele związków, z którymi mogą utożsamiać się odbiorcy. Twórcy pokazują, że wszystkie pary łączy rozmowa, jako podstawa budowania bliskości i lepszego dopasowania.

– Historie bohaterów kampanii pokazują, że rozmowa o miłości, zarówno tej fizycznej, jak i emocjonalnej, czyni cuda. Być może trudno ją rozpocząć i przełamać niewygodne milczenie, ale jak tylko to się stanie, okazuje się, że mówienie o seksie, intymności i bliskości jest proste. Gdy przestaniemy zakrywać się wstydem, kokietowaniem, złudą i intuicyjnością, a po prostu zaczniemy rozmawiać, wtedy zaczyna się magia. Radykalna szczerość może doprowadzić do fantastycznych momentów, co mam nadzieję, udało się przedstawić w stworzonym na potrzeby kampanii spocie reklamowym. – komentuje Bartosz Dombrowski, reżyser materiałów video „Głośni w łóżku”.

Rozmowa to najprostsza, a także najbardziej skuteczna droga do poznania wzajemnych potrzeb i pragnień. Upodobania te nie są ciągle takie same, a więc komunikacja musi stać się naturalną częścią związku. W odkrywaniu idealnego dopasowania może pomóc linia Durex Invisible, w której znajdują się cztery rodzaje prezerwatyw: Durex Invisible supercienkie, Durex Invisible powiększone, Durex Invisible dopasowane i Durex Invisible dodatkowo nawilżona. Wszystkie te produkty są cieńsze niż klasyczne propozycje marki, a dodatkowo możliwe jest dopasowanie rozmiaru i poziomu nawilżenia prezerwatyw. Linią Invisible, Durex pragnie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdej pary, a do udanego seksu potrzebne jest tylko wcześniejsze ustalenie, czego pragnie obydwoje partnerów. Rozmawiajmy i kochajmy się tak, jak nam i naszej drugiej połówce to pasuje.

Durex na FB
https://www.facebook.com/DurexPolska/

Durex na IG
https://www.instagram.com/durex_polska/

 

Poprzedni

GARNIER #CZYSTASKÓRA NEW PROJECT!

Następny

Traktat o higienie. Z dziejów dra Skórzewskiego

Zobacz również to: