Back to school – wraca dobry wspólny czas


Back to school wyspa-kobiet.pl

Choć wydawało się to niemożliwe – cieszymy się z powrotu szkoły. W tym szczególnym czasie doceniane są wspólne chwile, czy to w szkolnej ławce, czy w wirtualnej klasie. Będziemy mnożyć dobre momenAty spędzane razem, a niepowodzenia dzielić na drobne.

CASIO wspiera kolejne pokolenie uczniów. Kolekcja zegarków CASIO i CASIO VINTAGE to oferta dla zwolenników klasyki lub miłośników kultowego designu lat 70. Przebojowe modele powracają w wielkim stylu do współczesnych stylizacji i budzą podziw rówieśników. Z CASIO uczniowie zawsze będą na lekcjach na czas – wbudowany w zegarek alarm obudzi każdego śpiocha.

Koniec lata to idealny moment na zakup zegarka dla ucznia. Z okazji początku nowego roku szkolnego do zegarków CASIO i CASIO VINTAGE dodawany jest szkolny niezbędnik – podręczny kalkulator marki CASIO. Kalkulator sprawdzi się podczas klasówek i obliczeniowych wyzwań, szczególnie, że dzwonek na lekcje wyznacza czas, kiedy smartfon należy odłożyć do plecaka.

Zegarki CASIO i CASIO VINTAGE wraz z kalkulatorem gratis dostępne są na www.timetrend.pl, www.zegarek.net oraz www.zegarownia.pl

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Dobry plecak w sklepach Rossmann na udany start w rok szkolny
Następny Lekko i treściwie, czyli pielęgnacja ciała Mineral Therapy