fbpx
wtorek, 21 maja 2024

Zdarzyło Ci się skłamać, gdy Twój barber zapytał Cię czy jesteś zadowolony z efektów jego pracy? Może to czas, aby samemu zadbać o swoją fryzurę i brodę. Zamiast eksperymentować na sprzęcie, który po kilku razach przestanie odpowiednio działać, od razu możesz wejść na poziom profesjonalistów i stworzyć swój własny styl.

2020 i 2021 to były lata, w których skupialiśmy się na rozwoju swoich umiejętności w domu. Dotyczyło to także stylizacji brody i włosów. Niektórzy zdecydowali się na dziki styl i zaczęli zapuszczać włosy. Jednak inni nie tylko chcieli nauczyć się obcinać włosy i strzyc brodę, ale także robić to lepiej niż eksperci.

Efekty były na pewno różne. Nierówne strzyżenie albo za krótkie ścięcie, może czasami trzeba było przez kilka tygodni nosić czapkę albo udawać, że kamera w komputerze nie działa. Początki nigdy nie są łatwe i wiemy, że życie to nie gra, w której można wpisać kody, ale są sposoby, aby zrobić kilka kroków do przodu.

Odpowiednie narzędzia

Człowiek jest znany z tego, że ułatwia sobie życie korzystając z odpowiednich narzędzi. Zaczęło się to już w epoce kamienia. Jednak od tego czasu technologia poszła daleko do przodu i teraz narzędzia mogą wykonywać za nas prawie całą pracę.

Epoka super metalu

Właśnie taka jest seria X-Metal od BaBylissMEN®. Zapewnia jakość strzyżenia na poziomie świetnego barbera we własnym domu. Łączy zarówno styl, jak i świetny materiał. Zaawansowany i lekki silnik zapewnia wyjątkową moc, a technologia litowa wysoką wydajność. Wszystko obudowane metalową powłoką, która świetne się trzyma w dłoni. Do tego japońska stal, która tnie gładko i bez wysiłku. To wszystko, aby stworzyć stylizację dającą Ci pewność siebie i wyrażającą Ciebie.

Seria X-Metal to dwa urządzenia.

Maszynka do włosów zapewnia wysoką wydajność i profesjonalne efekty. Urządzenie jest bezprzewodowe i działa na jednym ładowaniu do 3 godzin, a o stanie baterii informuje cyfrowy wskaźnik. Ma 10 nasadek o długości cięcia od 0.8 do 25mm umożliwiające stworzenie różnorodnych stylizacji i eksperymentowania z fryzurą. Jest także wyposażone w 2 grzebienie do przycinania włosów w okolicach uszu. Maszynka ma aż 5 ustawień pozycji.

Drugie urządzenie to tak naprawdę 15 produktów w 1. Wysokowydajny trymer pozwala tworzyć własny styl. Jest on także bezprzewodowy i na jednym ładowaniu działa do 5 godzin. Co ważne jest wodoodporny. Japońska stal ostrzy zapewnia precyzję na poziomie 0,2 milimetra. Posiada nasadkę z 6 długościami od 1 do 3,5 milimetrów, 4 nasadki do pielęgnacji brody od 5 do 8 milimetrów, 2 do ciała (3 i 4 milimetry), 2-pozycyjną nasadkę do brwi od 3 do 5 milimetrów oraz 3 nasadki do włosów o długości 9, 12 i 16 milimetrów. W zestawie znajduje się także trymer do nosa i uszu. To idealne rozwiązanie dla mężczyzny, który szuka uniwersalnego, ale jednocześnie wysokiej jakości urządzenia.

Zostań swoim najlepszym barberem z BaBylissMEN®

www.babyliss-totallook.pl

Poprzedni

PERRIER prezentuje swoją pierwszą na świecie butelkę z plastiku z recyklingu enzymatycznego

Następny

Rozmowa z Magdaleną Witkiewicz, autorką opowiadań „Połączone”, powstałych w wyniku współpracy autorki z marką Silan

Zobacz również to: