fbpx
czwartek, 25 lipca 2024

Małe dzieci są ciekawe świata. Chcą wszystkiego dotykać. Zadbaj, aby zawsze miały czyste rączki. To bardo ważne dla zdrowia Twoich pociech.

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile różnych zarazków mieści się na każdym przedmiocie, a zwłaszcza do użytku publicznego. Koszyki i wózki na zakupy w sklepie, uchwyty w autobusach, poręcze na schodach ruchomych, pieniądze. Możnaby wymieniać bez końca. A przecież małe dziecko jest ciekawe świata i wszystkiego, co się znajduje wokół niego. Chce dotykać, badać, a po chwili wsadza paluszki do buzi. Jak temu zaradzić?

Myj rączki

Oczywiście trzeba dziecku zwracać uwagę i edukować. Ale to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba dbać o higienę i często myć ręce. Na zakupach czy na placu zabaw ta czynność będzie utrudniona, dlatego gdy wychodzisz z dzieckiem z domu, zawsze zabierz ze sobą Żel do mycia rąk Skarbu Matki (pojemność 80 ml, cena ok. 9 zł). Dzięki temu produktowi, w prosty i skuteczny sposób utrzymasz higienę skóry rąk w trudnych warunkach. Preparat bardzo łatwo rozprowadza się, wchłania i jednocześnie usuwa widoczny brud. Nie pozostawia uczucia lepkości. Dodatek gliceryny natłuszcza, nawilża i wygładza delikatną skórę rąk. Wygodne, małe opakowanie zmieści się w każdej kosmetyczce, torebce czy w małej kieszonce. Atrakcyjna grafika ukazująca morskie dno z pewnością zachęci maleństwo do jego stosowania.

Skarb Matki to seria kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji noworodków, niemowląt i dzieci. Produkowana jest od ponad 60 lat przez polską firmę rodzinną Makarczykowie. Oferuje ponad 25 różnych preparatów. Wprowadzając nowe receptury, firma zawsze przestrzega koncepcji kosmetyku bezpiecznego, prostego, a zarazem skutecznego. Wszystkie receptury są badane klinicznie i dermatologicznie. Kosmetyki mają akceptację i pozytywne oceny Instytutu Matki i Dziecka oraz Centrum Zdrowia Dziecka. Są dostępne w aptekach, sklepach dziecięcych, internetowych oraz na www.skarbmatki.pl

 

Poprzedni

Nowość! Czyste podłogi raz-dwa – mop ze spryskiwaczem i dwustronną nakładką 1-2 Spray MAX od Viledy

Następny

Prezentownik Na Dzień Kobiet

Zobacz również to: