fbpx
wtorek, 5 marca 2024

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, którego w żaden sposób nie możemy zatrzymać. Jest to wynik zmniejszającej się wraz z wiekiem produktywności fibroblastów – komórek skóry właściwej, odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, czyli substancji, które mają kluczowe znaczenie dla utrzymania młodego wyglądu skóry. Nie mamy wpływu na upływ czasu i uwarunkowania genetyczne, ale jesteśmy w stanie znacząco opóźnić proces starzenia poprzez codzienną pielęgnację i styl życia.

ZO® SKIN HEALTH GROWTH FACTOR SERUM to preparat o żelowej konsystencji zawierający skoncentrowane i liczne składniki aktywne. Zawiera wyciąg ze sfermentowanego czerwonego żeń-szenia, oraz prekursor kwasu hialuronowego, który już po dwóch aplikacjach zwiększa produkcję kwasu hialuronowego w skórze. Obecny w serum kompleks peptydowy ZPRO® zawiera komórki macierzyste z Budlei Dawida oraz peptyd biomimetyczny uzyskany z serycyny – ta cząsteczka jest zdolna do naśladowania naturalnych procesów zachodzących w skórze i bezpośrednio stymuluje komórki do produkcji kolagenu i elastyny.

W serum występuje również kompleks neuropeptydowy odwzorowujący działanie jadu węża – powoduje osłabienie kurczliwości mięśni i wygładzenie zmarszczek w mimicznych okolicach twarzy. Obecne w recepturze beta glukan i wyciąg
z korzenia dzięgla chińskiego bogaty w antyoksydanty i właściwości łagodzące, chronią przed działaniem wolnych rodników, zapobiegają stanom zapalnym, zmniejszają podrażnienia i przede wszystkim wzmacniają uwrażliwioną skórę.
Ze względu na bogaty skład substancji aktywnych i bardzo liczne właściwości przeciwstarzeniowe, ochronne i wzmacniające skórę, Growth Factor Serum jest uwielbiane przez kobiety w różnym wieku. Sięgają po nie światowe gwiazdy z Beverly Hills, dla których idealny stan skóry stanowi najlepszą wizytówkę.

Cena: 679 zł/ 30 ml

Poprzedni

Nowe, stylowe marki w ofercie Moliera2.com!

Następny

Epidemia nie odpuszcza. Jak bezpiecznie wyjść z domu?

Zobacz również to: