fbpx
niedziela, 14 lipca 2024

Aby móc cieszyć się wyłącznie korzyściami wynikającymi z przebywania na słońcu marka EISENBERG stworzyła SUBLIME TAN, pielęgnacyjną linię słoneczną anti-age, która zachowuje kapitał młodej skóry. Opatentowana przez Eisenberg na całym świecie formuła Trio-Moléculaire® regeneruje, stymuluje i dotlenia, pozwalając uzyskać bardziej równomierną, szybszą i rozświetloną opaleniznę.

Promienie słoneczne wpływają pozytywnie nie tylko na nasz nastrój, ale także cerę, dzięki nim staje się ona promienna i wypoczęta. Słońce to także lepsze wchłanianie witaminy D. Jednak ekspozycja na jego działanie wiąże się również z przedwczesnym starzeniem się skóry wywołanym uszkodzeniem włókien kolagenu, elastyny, melanocytów i zaburzeniem zdolności utrzymywania odpowiedniego poziomu nawilżenia komórek. Z biegiem czasu częste przebywanie na słońcu może doprowadzić do zwiotczenia tkanek, nierównomiernego kolorytu cery, powstawania przebarwień i wysuszenia skóry.

Linia SUBLIME TAN dzięki połączeniu składników najwyższej jakości oraz filtrów najnowszej generacji opóźnia pojawienie się rumienia oraz stanowi optymalną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Doskonale zwalcza przedwczesne starzenie się skóry wywołane szkodliwym działaniem promieni UV i pozwala szybciej uzyskać wspaniałą opaleniznę.

Kosmetyki linii SUBLIME TAN charakteryzuje:
• opatentowana formuła Trio-Moléculaire®
• zawartość składników aktywnych m.in. wyciąg z szarotki alpejskiej i bisabolol
• aksamitne konsystencje, świeży i delikatny zapach, możliwość doboru do każdego rodzaju skóry i fototypu.

Formuła Trio-Moléculaire® została opracowana i opatentowana na całym świecie przez José Eisenberga, założyciela marki EISENBERG. Znajdując się w sercu każdego kosmetyku pielęgnacyjnego, wykazuje intensywne działanie przeciwstarzeniowe i wzmacnia działanie pozostałych składników najwyższej jakości.

W linii słonecznej Formuła Trio-Moléculaire®, dzięki swoim właściwościom regeneracyjnym, pozwala uzyskać jednolitą opaleniznę; szybszą – poprzez stymulację funkcjonowania komórek oraz bardziej rozświetloną ponieważ zapewnia dodatkową ilość tlenu każdej komórce: prawdziwie dynamiczne opalanie!

W gamie SUBLIME TAN formuła Trio-Moléculaire® została połączona z szarotką alpejską i bisabololem w celu spełnienia wszelkich potrzeb skóry wystawianej na działanie słońca.

Wyciąg z szarotki alpejskiej Podobnie jak każda roślina narażona na działanie skrajnych warunków klimatycznych szarotka alpejska rozwinęła skuteczny system ochronny, który umożliwia jej przetrwanie w trudnych warunkach górskich pomimo zimna, wiatru i dużego nasłonecznienia. Wysokie stężenie flawanoidów sprawia, że ta roślina skuteczniej niż witamina E neutralizuje wolne rodniki i efektywnie przeciwdziała procesowi oksydacji komórek wywołanemu promieniami UV. Stosowany dawniej ze względu na swoje wartości lecznicze, obecnie ten delikatny kwiat jest uprawiany na szwajcarskich bio plantacjach jako składnik produktów kosmetycznych.

Bisabolol Wyciąg z niewielkiego drzewa rosnącego w Brazylii, z którego kory pozyskuje się olej o wysokiej zawartości naturalnego alpha bisabololu. Powszechnie stosowany w medycynie ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne, grzybobójcze oraz antybakteryjne, bisabolol jest wyjątkowym składnikiem likwidującym podrażnienia. Chroni skórę przed efektami stresu oksydacyjnego skóry, przyspieszając jej regenerację dzięki swojemu działaniu łagodzącemu, gojącemu i zmniejszającemu podrażnienia wywoływane szkodliwym działaniem promieni UV.

OCHRONA SKÓRY

Filtry nowej generacji:
• filtry UVB chronią przed promieniami UV i zapobiegają pojawieniu się rumienia słonecznego;
• filtry UVA chronią przed promieniowaniem słonecznym i opóźniają proces starzenia się skóry związany ze szkodliwym działaniem słońca, wzmacniają SPF i idealnie stabilizują ochronę przez synergię.

Krytyczna długość fali
Test został przeprowadzony na każdym z produktów z SPF. Obejmuje całe widmo UV, zapewniając lepszą ochronę skóry PA+++. Marka zadbała o to, aby wszystkie kosmetyki pielęgnacyjne z SPF uzyskały najwyższy wynik testu PA, czyli 3 plusy, według przepisów Japonii, najbardziej skrupulatnych
i restrykcyjnych na świecie
w zakresie ochrony.

EFEKTY

SUBLIME TAN łączy w sobie najwyższą technologię, kombinację nowatorskich filtrów, najlepsze składniki aktywne oraz formułę Trio-Moléculaire®, zapewniając ochronę najnowszej generacji i optymalne efekty: nawilżenie, zachowanie młodości skóry i wysublimowaną opaleniznę!

PRZED OPALANIEM

TWARZ

PIELĘGNACJA DO OPALANIA ANTI AGE DO TWARZY SPF 15 UVB/UVA
Soin Solaire Anti Age Visage SPF 15 UVB/UVA

Średnia ochrona, zalecana do skóry, która łatwo się opala.
50 ml – 149 zł

Lekki, błyskawicznie wchłaniający się krem z nowatorskimi i niewidocznymi filtrami o szerokim spektrum działania i podwójną ochroną przed promieniami UVA/UVB. Wyjątkowa formuła Trio-Moléculaire® przyspiesza opalanie i zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę. Połączenie masła karite z wyciągiem z szarotki alpejskiej zawierającym wysokie stężenie przeciwutleniających flawanoidów intensywnie nawilża i regeneruje, opóźniając proces starzenia się skóry wywołany działaniem promieni słonecznych.

WAŻNY SKŁADNIK: Masło karite, które intensywnie regeneruje, nawilża i zmiękcza, opóźnia proces starzenia się skóry.

RADA: Sekretem pięknej i długotrwałej opalenizny jest wykonanie peelingu na tydzień przed opalaniem się. Regularne złuszczanie powinno być wykonywane przez okres wakacji.

PIELĘGNACJA DO OPALANIA ANTI AGE DO TWARZY SPF 30 UVB/UVA
Soin Solaire Anti Age Visage SPF 30 UVB/UVA

Wysoka ochrona, zalecana do skóry wrażliwej.
50 ml – 179 zł

Lekki, błyskawicznie wchłaniający się krem z nowatorskimi i niewidocznymi filtrami o szerokim spektrum i podwójną ochroną przed promieniami UVA/UVB. Wyjątkowa formuła Trio-Moléculaire® przyspiesza opalanie i zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę. Kosmetyk pielęgnacyjny polecany do skóry wrażliwej, ułatwia utrzymanie odpowiedniego nawilżenia, zapobiegając wysuszeniu skóry i pojawieniu się niepożądanego rumienia. Bisabolol, znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych i zmiękczających, zapobiega pojawieniu się podrażnienia po eskpozycji na słońce. Wysokie stężenie przeciwutleniających flawanoidów z wyciągu z szarotki alpejskiej opóźnia proces starzenia się skóry dzięki działaniu przeciwutleniającym.

WAŻNY SKŁADNIK: Izomerat sacharydowy – intensywnie nawilża, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i zapobiega wysuszaniu skóry, posiada właściwości łagodzące.

SPOSÓB UŻYCIA: Obficie nasmarować twarz, szyję i dekolt. Regularnie powtarzać aplikację, zwłaszcza w przypadku pocenia się, po każdej kąpieli w basenie czy morzu i po wytarciu się ręcznikiem.

RADA: Słońce jest znacznie bardziej niebezpieczne dla skóry delikatnej. Należy zwracać uwagę na czas opalania i w razie potrzeby stosować wyższą ochronę na miejsca szczególnie wrażliwe.

PIELĘGNACJA DO OPALANIA ANTI AGE DO TWARZY SPF 50+ UVB/UVA
Soin Solaire Anti Age Visage SPF 50+ UVB/UVA

Bardzo wysoka ochrona, zalecana dla skóry bardzo wrażliwej i przy intensywnej ekspozycji na słońce.
50 ml – 199 zł

Bardzo delikatny, silnie chroniący krem z nowatorskimi i niewidocznymi filtrami o szerokim spektrum i podwójną ochroną przed promieniami UVA/UVB. Wyjątkowa formuła Trio-Moléculaire® przyspiesza opalanie i zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę. Kosmetyk pielęgnacyjny polecany do skóry bardzo wrażliwej i przy intensywnej ekspozycji na słońce. Intensywnie nawilża i regeneruje oraz opóźnia proces starzenia się skóry, dzięki ekstraktowi z szarotki alpejskiej, którego wysokie stężenie flawanoidów skutecznie zwalcza wolne rodniki. Bisabolol, znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych
i zmiękczających, zapobiega pojawieniu się podrażnienia wywołanego ekspozycją na słońce.

WAŻNY SKŁADNIK:
• Witamina E – wykazuje silne działanie przeciwutleniające, rozświetla i tonizuje skórę oraz skutecznie zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
• Wyciąg z bylicy – działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie.

SPOSÓB UŻYCIA: Obficie nasmarować twarz, szyję i dekolt. Regularnie powtarzać aplikację, zwłaszcza w przypadku pocenia się, po każdej kąpieli w basenie czy morzu i po wytarciu się ręcznikiem.

RADA: Po intensywnej ekspozycji na słońce warto zapewnić sobie chwilę prawdziwej przyjemności: odświeżenia i nawilżenia, aplikując na zaledwie 5 minut Maseczkę Anti Age po opalaniu.

PRZED OPALANIEM

CIAŁO

PIELĘGNACJA DO OPALANIA ANTI AGE DO CIAŁA SPF 15 UVB/UVA
Soin Solaire Anti Age Corps SPF 15 UVB/UVA

średnia ochrona, zalecana dla skóry, która łatwo się opala
100 ml – 199 zł

Lekka, błyskawicznie wchłaniająca się emulsja z nowatorskimi i niewidocznymi filtrami o szerokim spektrum działania i podwójną ochroną przed promieniami UVA/UVB. Wyjątkowa formuła Trio-Moléculaire® przyspiesza opalanie i zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę. Kosmetyk pielęgnacyjny polecany do skóry, która łatwo się opala. Intensywnie nawilża i poprawia elastyczność skóry dzięki kwasowi hialuronowemu połączonemu z wyciągiem z szarotki alpejskiej, którego wysokie stężenie flawanoidów skutecznie zwalcza wolne rodniki. Bisabolol, znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych i łagodzących, odświeża i zapobiega pojawieniu się podrażnienia wywołanego ekspozycją na słońce.

SPOSÓB UŻYCIA: Obficie nasmarować ciało. Regularnie powtarzać aplikację, zwłaszcza w przypadku pocenia się, po każdej kąpieli w basenie czy w morzu i po wytarciu się ręcznikiem.

WAŻNY SKŁADNIK: Kwas Hialuronowy – intensywnie nawilża, poprawia elastyczność, jędrność i sprężystość skóry.

RADA: Należy pamiętać o regularnym peelingu, który usuwa martwe komórki naskórka i ułatwia uzyskanie rozświetlonej i dłuższej opalenizny.

PIELĘGNACJA DO OPALANIA ANTI AGE DO CIAŁA SPF 30 UVB/UVA
Soin Solaire Anti Age Corps SPF 30 UVB/UVA

Wysoka ochrona, zalecana dla skóry wrażliwej.
100 ml – 219 zł

Kremowa, błyskawicznie wchłaniająca się emulsja z nowatorskimi i niewidocznymi filtrami o szerokim spektrum działania i podwójną ochroną przed promieniami UVA/UVB. Wyjątkowa formuła Trio-Moléculaire® przyspiesza opalanie i zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę. Kosmetyk pielęgnacyjny polecany do skóry wrażliwej. Zapewnia optymalne nawilżenie i poprawia elastyczność dzięki połączeniu kwasu hialuronowego z wyciągiem z szarotki alpejskiej, którego wysokie stężenie antyoksydacyjnych flawanoidów opóźnia proces przedwczesnego starzenia się skóry. Bisabolol, znany ze swoich właściwości łagodzących i zmiękczających, odświeża i zapobiega podrażnieniom wywołanym ekspozycją na słońce.

WAŻNY SKŁADNIK: Kwas hialuronowy – intensywnie nawilża, poprawia elastyczność i jędrność, zachowując sprężystość skóry.

SPOSÓB UŻYCIA: Obficie nasmarować ciało. Regularnie powtarzać aplikację, zwłaszcza w przypadku pocenia się, po każdej kąpieli w basenie czy w morzu i po wytarciu się ręcznikiem.

RADA: Na miejsca, które zostały narażone na nadmierną ekspozycję na słońce, nałożyć Maseczkę Anti-Age po Opalaniu do Twarzy, a potem Pielęgnacje Anti-Age po opalaniu do ciała: złagodzi to podrażnienia skóry.

PRZED OPALANIEM

TWARZ I CIAŁO

OLEJEK DO TWARZY I CIAŁA SPF 6
100 ml – 239 zł

Utrzymuje nawilżenie skóry, zapobiega podrażnieniom, łagodzi oraz chroni skórę przed negatywnym działaniem wolnych rodników. Zawiera opatentowaną formułę anti-age Trio-Moléculaire®, która połączona z wyselekcjonowanymi składnikami i aktywnymi filtrami nowej generacji nie tylko zapewnia optymalną ochronę przed promieniami UVA i UVB, ale również zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry spowodowanemu szkodliwym działaniem promieni UV i pozwala przyspieszyć uzyskanie idealnej opalenizny przy zachowaniu nadzwyczaj rozświetlonej i dobrze nawilżonej skóry. Ta pielęgnacja słoneczna stworzona została na bazie oleju z lnianki, który nazywany jest „złotem przyjemności” i zawiera dużą ilość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 oraz Omega-6. Połączenie tych kwasów sprawia, że olejek doskonale odpowiada wymogom skóry suchej. Ponadto witamina E zapewnia działanie antyoksydacyjne i dodatkową ochronę przed słonecznymi promieniami ultrafioletowymi.

WAŻNY SKŁADNIK: Niezwykłe działanie olejku EISENBERG to połączenie odpowiednich i specjalnie wyselekcjonowanych składników oraz zastosowanie formuły Trio-Moléculare®.

• Olej z lnianki – stanowi jeden z najstarszych olejów roślinnych. Tłoczony jest z rośliny pochodzącej z Europy Północnej i Środkowej Azji. Powszechnie lnianka uprawiana była we Francji w okresie starożytności, w średniowieczu była już mniej doceniana, aż wreszcie została całkowicie zapomniana, aż do jej ponowego odkrycia w ostatnim stuleciu.
• Kwasy Omega-3 posiadają właściwości przeciwzapalne i zapobiegające podrażnieniom skóry.
• Kwasy Omega-6 zapobiegają odwodnieniu zmniejszając utratę wody między skórą właściwą a naskórkiem, dzięki czemu skóra zachowuje swoją elastyczność.
• Witamina E zapewnia działanie antyoksydacyjne i dodatkową ochronę przed promieniami ultrafioletowymi.

ZAPACH: Aromat olejku SUBLIME TAN do twarzy i ciała SPF6 zwiększa zmysłowość każdej kobiety. Nie podrażnia skóry i nie zwiększa jej fotowrażliwości. Bazuje na trzech uzupełniających się nutach:
• nuta tonizująca olejków cytryny, goździków, galbanum i gałki muszkatołowej;
• nuta relaksująca olejków kolendry i pomarańczy;
• nuta pobudzająca olejków paczuli i elemi.
Dodatkowo wyczuwalna jest delikatna nuta jaśminu wyrażająca kobiecość i zmysłowość.

SPOSÓB UŻYCIA: Olejek do twarzy i ciała SPF 6 podczas kąpieli słonecznych polecany jest jedynie dla cery śniadej lub już opalonej. Osoby o jaśniejszej karnacji mogą stosować olejek w ciągu dnia w ramach zmysłowego wykończenia przy jednoczesnej aplikacji wyższej ochrony przeciwsłonecznej. W letnie wieczory doskonale podkreśla i rozświetla opaleniznę zarówno osób o ciemniejszej jak i jaśniejszej karnacji.

TWARZ: wystarczy Kilka kropli. Delikatnie wmasować w twarz, szyję i dekolt. Omijać kontur oczu. CIAŁO: Po nałożeniu wmasować do całkowitego wchłonięcia. Może być stosowany wspólnie z ulubionym kosmetykiem z linii Sublime Tan EISENBERG z wyższym filtrem ochronnym.

PO OPALANIU

TWARZ

PIELĘGNACJA ANTI AGE PO OPALANIU DO TWARZY
Soin Aprés Soleil Anti Age Visage

Kojąca intensywna regeneracja.
50 ml – 169 zł

Bogaty, rozpływający się i odświeżający krem o intensywnym działaniu regenerującym. Lipidowy wyciąg ze złotych alg o właściwościach odbudowujących i przeciwzapalnych sprawia, że jego stosowanie jest niezbędne po opalaniu. Już od pierwszej aplikacji daje efekt jędrnej, gładkiej i wyraźnie młodszej cery. Wyjątkowa formuła Trio-Moléculaire® zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę. Olej z ogórecznika oraz wyciąg z modrzewia opóźniają pojawienie się zmarszczek, regenerują i utrzymują optymalny poziom nawilżenia. Wyciąg z szarotki alpejskiej zawierający wysokie stężenie flawanoidów spowalnia proces starzenia się skóry, a jego połączenie z witaminą E gwarantuje intensywne działanie przeciwutleniające. Zmarszczki są wyraźnie spłycone, a bariera ochronna skóry wzmocniona dzięki ceramidom oraz oligopeptydom posiadającym właściwości odbudowujące.

WAŻNY SKŁADNIK:
• Wyciąg lipidowy ze złotych alg – intensywne działanie regeneracyjne i przeciwzapalne.
• Olej z ogórecznika – zapobiega tworzeniu się zmarszczek, regeneruje i odbudowuje.
• Witamina E – intensywne działanie przeciwutleniające, rozświetla i ujędrnia tkanki oraz skutecznie zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
• Wyciąg z modrzewia – reguluje poziom nawilżenia i zapobiega odwodnieniu.
• Ceramid 2 i Palmityol Oligopeptide – stymulują wymianę międzykomórkową, zabliźniają, spłycają zmarszczki i wzmacniają barierę ochronną skóry.

SPOSÓB UŻYCIA:
Aplikować delikatnymi ruchami na starannie oczyszczoną i stonizowaną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowej pielęgnacji na noc.

RADA: Po powrocie z wakacji można nadal stosować ten kosmetyk pielęgnacyjny zamiast tradycyjnego kremu na noc.

MASECZKA ANTI AGE PO OPALANIU DO TWARZY
Masque Solaire Anti Age Visage

Źródło kojącego nawilżenia
50 ml – 199 zł

Pielęgnacja SOS na poparzenia słoneczne, intensywnie koi i nawilża, błyskawicznie łagodzi uczucie poparzenia i przywraca komfort skórze po nadmiernej ekspozycji na promienie UV lub całym dniu spędzonym na słońcu. Już po pierwszej aplikacji świeżej żelowej maseczki skóra jest wygładzona, miękka i nawilżona dzięki kwasowi hialuronowemu oraz łagodzącemu i odbudowującemu działaniu czerwonych alg. Wyjątkowa formuła Trio-Moléculaire® zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę. Wyraźnie przyspiesza opalanie, ale również skutecznie zabezpiecza przed negatywnym działaniem wolnych rodników dzięki wysokiemu stężeniu flawanoidów zawartych w wyciągu z szarotki alpejskiej.

WAŻNY SKŁADNIK:
• Kwas hialuronowy – intensywnie nawilża, poprawia elastyczność i jędrność, zachowując sprężystość skóry.
• Czerwone algi – łagodzą, odblokowują i odbudowują, tworząc warstwę ochronną zabezpieczającą przed utratą wody w naskórku.

SPOSÓB UŻYCIA: Po osuszeniu twarzy, szyi i dekoltu nałożyć grubszą warstwę maseczki, zaczynając od miejsc najbardziej delikatnych lub zaczerwienionych. Pozostawić na 5 do 20 minut. Następnie delikatnie rozmasować ku górze lub usunąć zwilżonym wacikiem, na koniec zaaplikować pielęgnację anti-age po opalaniu do twarzy EISENBERG.

RADA: Odpowiednie zabezpieczenie oraz właściwie dobrany kosmetyk po opalaniu warunkują uzyskanie ładnej i jednocześnie zdrowej opalenizny.

PIELĘGNACJA ANTI AGE PO OPALANIU DO CIAŁA
Soin Aprés Soleil Anti Age Corps

100 ml – 169 zł

Lekka, bardzo świeża emulsja, intensywnie nawilża i przywraca komfort skórze po ekspozycji na promienie UV. Wyjątkowa formuła Trio-Moléculaire® zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą i rozświetloną opaleniznę. Ekstrakt z lipy i bisabolol błyskawicznie łagodzą uczucie poparzenia i rozgrzania skóry, kwas hialuronowy przywraca miękkość i nawilżenie. Połączenie oleju z róży piżmowej i wyciągu z szarotki alpejskiej, o wysokim stężeniu flawanoidów, opóźnia proces starzenia się skóry dzięki swoim właściwościom regeneracyjnym i przeciwutleniającym.

WAŻNY SKŁADNIK:
• Kwas hialuronowy – intensywnie nawilża, poprawia elastyczność i jędrność, zachowując sprężystość skóry.
• Olej z róży piżmowej – zmiękcza, łagodzi i odbudowuje, zapobiega starzeniu się skóry.
• Wyciąg z lipy – zmiękcza, nawilża i odświeża.

SPOSÓB UŻYCIA: Po kąpieli lub prysznicu aplikować na całe ciało szerokimi ruchami w górę, zaczynając od miejsc najbardziej delikatnych i zaczerwienionych.

RADA: Pielęgnację po opalaniu warto stosować także po powrocie z wakacji. Po kąpieli czy prysznicu właściwości tego produktu pozwolą utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, przedłużając w ten sposób opaleniznę!

Kosmetyki dostępne są w perfumeriach Sephora.

 

Poprzedni

LETNIE STYLIZACJE

Następny

ABC ochrony przeciwsłonecznej. Ciesz się latem z Nu Skin®

Zobacz również to: