Skuteczny sposób na gładkie stopy. Skarpetki złuszczające


Skarpetki złuszczające Wyspa Kobiet

Zgrubiały, przesuszony naskórek stóp to nasza zmora. Trudno się go pozbyć, mimo że wkładamy w to mnóstwo wysiłku. W ruch idzie tarka, pumeks, zmiękczające kremy, a stopy i tak nie są idealne. Czas żeby sięgnąć po coś naprawdę skutecznego. Efektywne złuszczanie, po którym stopy będą piękne, osiągniesz za pomocą specjalnej maski w postaci nasączonych kwasami owocowymi skarpetek. Po trzech tygodniach od zastosowania kosmetyku stopy będą jak nowe. Naskórek będzie gładki, miękki, prawdziwie odświeżony, a efekt utrzyma się nawet kilka miesięcy.

LC+ Maska złuszczająca do stóp w postaci nasączonych skarpetek

Maska jest w postaci nasączonych skarpetek i stanowi świetną alternatywę dla zabiegów stosowanych w gabinetach kosmetycznych. Spektakularne rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Formuła maski jest tak opracowana, by złuszczyła suchy i zniszczony naskórek, a odsłoniła naskórek nowy. Zawiera kwasy owocowe, mocznik, ekstraky z aloesu i kwiatów nagietka oraz olejek z trawy cytrynowej, dzięki czemu maska nie tylko złuszcza, ale również intensywnie nawilża, zmiękcza i uelastycznia skórę.

Substancje aktywne: kwas glikolowy, cytrynowy, salicylowy, mocznik, allantoina, ekstrakty z aloesu i kwiatów nagietka lekarskiego oraz olejek z trawy cytrynowej.

Sposób użycia:

Rozłóż skarpetki i odetnij nożyczkami zaznaczoną część folii. Nałóż skarpetki na stopy, owiń końcówki wokół kostek. Z zaznaczonego elementu w kształcie serduszka usuń zabezpieczenie i częścią z przylepcem sklej skarpetkę, aby przylegała do kostki. Delikatnie rozmasuj stopy, aby maska równomiernie rozprowadziła się po skórze. Pozostaw na 60 minut. Zdejmij skarpetki i umyj stopy ciepła wodą. Wytrzyj do sucha. Pierwsze efekty złuszczania zobaczysz po około 7 dniach, a sam proces złuszczania powinien się zakończyć po ok. 2 tygodniach.

Cena ok. 11,99 zł/2×12,5 g

Dostępna: Rossmann oraz sklep internetowy http://coloris.sklep.pl/

 

[metaslider id="18671"]
Poprzedni Nowość! Koktajle z białkiem serwatkowym OSM Piątnica
Następny Daj skórze pić także zimą!