fbpx
środa, 22 maja 2024

Brzmi groźnie, jednak kuracja Siła jadu Mamushi ARG jest całkowicie bezpieczna, wręcz wskazana dla osób, którym przeszkadzają zmarszczki, opadający owal twarzy, utrata jędrności skóry oraz przebarwienia.

Podczas kuracji Siła jadu Mamushi ARG na skórę działają trzy czynniki. Dwa pierwsze, czyli pulsacyjne światło IPL oraz fala radiowa FR pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, przyspieszają procesy odnowy komórkowej. Dzięki temu zwiększa się gęstość, elastyczność i jędrność skóry. Trzeci – kosmetyki Yasumi Mamushi ARG bogate w argirelinę walczą ze zmarszczkami i bruzdami wywołanymi pracą mięśni. – Skorelowanie trzech czynników tak mocno ukierunkowanych na odmłodzenie skóry przybliża do celu, by zredukować zmarszczki i bruzdy, poprawić jędrność i napięcie, a tym samym owal twarzy, wyrównać koloryt – mówi Top Expert YASUMI Warszawa Powiśle, Weronika Ziomek.

Celem pulsacyjnego światła IPL jest redukcja widocznych procesów starzenia się skóry. Silne impulsy światła stanowią energię, która w głębszych warstwach skóry zostaje przemieniona na energię cieplną. Stymuluje ona fibroblasty, czyli komórki tkanki łącznej do produkcji kolagenu i elastyny. Obkurcza także już istniejące włókna kolagenowe, a przy okazji naczynka krwionośne i pory. Dzięki temu skóra zyskuje na jędrności, gęstości, elastyczności, a także na ładniejszym i równiejszym kolorycie.

Fale radiowe RF działają jak lifting, tyle że bez skalpela. Wykorzystywana podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewana jest miejscowo do ponad 40˚C, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie skóry, a wraz z nim dotlenienie i odżywienie komórek. Fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, które są bezpośrednio odpowiedzialne za jędrność, elastyczność i gładkość skóry.

Podczas kuracji zostaje wykorzystana także moc kosmetyków YASUMI Mamushi ARG. Zawierają one argirelinę. Jest to neuropeptyd, który hamuje wytwarzanie acetylocholiny oraz katecholaminy, dzięki czemu przeciwdziała skurczom mięśni. Łatwo wnika w skórę i ekspresowo wygładza bruzdy i zmarszczki mimiczne. Efekt przypomina zastosowanie toksyny botulinowej, jednak argirelina nie jest toksyczna i nie wymaga iniekcji. Jej aplikacja jest bezpieczna.

Cena kuracji Siła jadu YASUMI Mamushi ARG – od 420 zł, zależnie od wybranych stref.

Zabieg dostępny w wybranych gabinetach YASUMI w całej Polsce gabinety.yasumi.pl

Poprzedni

Argirelina na zmarszczki mimiczne

Następny

Moc solanek dla zdrowotności. Sole termalne Kneipp

Zobacz również to: